2703
2553

سلام دوستان من یه فیبروم 6 سانتی دارم والان هم باردارم ولی نمیدونم چه دکتری برم که عالی باشه وبااین وضعیتم راحت زایمان کنم. دکترکسایی آن عالیه ولی چون مرد هست راحت نیستم دکتر خانوم میخوام که بیمه هم قبول کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

دکتر مساوات..بامسولیت تراز خودش خودشه

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..
2714

منکه خیلی راضی هستم ازش..خیلیم باتجربه هست..

به من شماره موبایلش رو داده که تحت هرشرایطی هر سوالی داشتم زنگش بزنم از خودش بپرسم..حتی چون استراحت بودم میگفت نمیخاد بلند شی بیایی مطب از همون خونه جواب ازمایش و سونو  هات رو برام بفرست بهت جواب میدم.

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..
دکتری رو میخوام که دیده باشید که با وجود فیبروم بزرگ بچه سالم بدنیا آورده باشه بیمه هم قبول کنه

من این مورد رو ندیدم از دکتر مساوات ولی بیمه قبول میکنه و ۳۰سال تجربه داره..

منکه خیلی راضی هستم ازش..خیلیم باتجربه هست.. به من شماره موبایلش رو داده که تحت هرشرایطی هر سوالی د ...

واقعا چه عالی بیمه قبول داره؟ سونو خودش انجام میده؟ آدرس مصبش کجاست وکدوم بیمارستان زایمان انجام میده

واقعا چه عالی بیمه قبول داره؟ سونو خودش انجام میده؟ آدرس مصبش کجاست وکدوم بیمارستان زایمان انجام مید ...

اره بیمه و نامه ارجاع قبول میکنه ..دستگاه سونو هم داره..شفا و ام ار ای وبعثت و اردیبهشت هست...مطبشم داخل خیابان اردیبهشت غربی هست روبرو بیمارستان شفا.کنار خشکبار خندان

از ۲۳ هم مطبش بازه فکرکنم

2706