2733
2739
عنوان

شوهر بی‌درک من 😖

231 بازدید | 3 پست

دکترم بهم استراحت داده گفت پنج تا پله هم بالا پایین نری ،استراحت کن و کار سنگین هم نکن چون جفتم پایینه ،حالا من بیچاره هم در حال غذا پختن و تمیز کاریم ،یکم دراز میکشم باز صدام میکنه فلان چیزو برام بیار ،حالا اینا به کنار اصلا به درک همش بهم میگه تو چرا  همش افسرده ای و خونه ای بیا بریم بیرون میگم کروناس نمیام  از اون گذشته خونمون تو طبقه پنجمه بدون اسانسور یعنی اسانسور خرابه کلا و کار نمیکنه تا یه ماه دیگه ،اخه من چجور برم پایین تو این اوضاع ،حالا هم گیر داده شب ببرتم خونه جاریم اعصابم خرابه 😭😭😭  ،همش هم خونس به خاطر کارش که ازاده ،،،بهش میگم چیکار به من داری خودت برو بیرون بگرد 😢

نفس زندگیم دخترم  😍😍😍❤❤❤❤🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘

شاید ساده ست بلد نیست بهش بگو که نباید زیاد کار کنی فکر کنم مرد مهربونیه

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

بنظرم باهم برید دکتر زنان. و از دکتر بخواین به همسرت توضیح بده. شاید از دهن اون بشنوه اهمیت موضوع درک کنه.

بچه اولتونه؟

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم باهم برید دکتر زنان. و از دکتر بخواین به همسرت توضیح بده. شاید از دهن اون بشنوه اهمیت موضوع در ...

اره اولمه  ،دفعه بعد که رفتم میبرمش

نفس زندگیم دخترم  😍😍😍❤❤❤❤🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘
2731