2733
2734

یکی از هم دانشگاهیام بهم چن ماه پیش پیشنهاد داد منم گفتم نه پرسید چرا گفتم الان امادگی رابطه رو ندارم. چون روم نشد بگم ازت خوشم نمیاد😑

ما هنوز سر بعضی پروژه ها و تحقیقها باید باهم درارتباط باشیم😑 من خیلییی معمولی ام و فقط درمورد مسائل کاری و درسی باهاش حرف میزنم ولی اون ب هر بهونه ای پیام میده😑😑😑 دیشبم ی پست خنده دار برام فرستاد با ی پست عاشقانه ینی میخواستم بالا بیارم😑😑😑😑😑😑 خیلیی پرروئه من نمیدونم دیگ چجوری باید بهش بفهمونم

بنظرتون چیکار کنم درمقابل پیامش؟

نمیتونم بهش بی احترامی هم کنم چون چشممون تو چشم همه و از قبل همیشه ی احترامی بود بینمون

جواب ندم؟

یا اون پست خنده دارو فقط لایک کنم؟

چیکااار کنمممممم😣😣😣😣😣

یا محل نده یا بگو کرونا دارم. خودش به فضل خدا گم وگور میشه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب عزیزم شما مشکل از ج خودته

امادگی ندارم

‌ !!!!!

ی جوریه یعنی منتظری نازتو بکشن و امادگی ایجاد میشه از دید ی پسر این معنی رو میده 

باید ی چیز دیگه میگفتی صادقانه میگفتی ن 

جواب  نده . ی پوکر😒اینم بفرس🤦‍♀️😒😒

هیچ‌کس‌نفهمیدِꔷ͜ꔷ▾‹🖤⃟🌻›" که‌خداوندهمِꔷ͜ꔷ▾‹🥀⃟🕸›" تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِꔷ͜ꔷ▾‹🔞⃟🌙›" _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِꔷ͜ꔷ▾‹💔⃟🌿
2738
بخدا من انلاین میشم ولی پیاماشو بعد ۲ روز ج میدم اونم خیلییی رسمی و کوتاه

کاملابایدجدی برخوردکنی چون یه مدت بگذره به این سراغ گرفتن های گاه وبیگاه عادت میکنی وشک نکن که وابسته میشی وباهاش میری توی رابطه اتفاقی که برای من افتادلطفامحکم برخوردکن برای هردوتون بهتره

خب عزیزم شما مشکل از ج خودته امادگی ندارم ‌ !!!!! ی جوریه یعنی منتظری نازتو بکشن و امادگی ایجاد م ...

چی میگفتمممم؟؟؟؟؟

گفتم نمیخوام الان با کسی باشم! و بعدش یکی دیگ از هم دانشگاهیام بهم پیشنهاد داد داشتم روش فک میکردم و اونم کامل درجریان همه چی بود ولی وقتی ب اون از همون اول گفتم نه!!! ینی خوشم نمیاد ازت. خیلی باید کودن باشه ک نفهمیده باشه . ولی این فهمیده ب روی خودش نمیاره بچه پررو

چی میگفتمممم؟؟؟؟؟ گفتم نمیخوام الان با کسی باشم! و بعدش یکی دیگ از هم دانشگاهیام بهم پیشنهاد داد دا ...

عزیزم چرا حرفتو پس میگیری!

شما میگی گفتم امادگی ندارم !!!

خیلی محترمانه میگفتی ن ما ب درد هم نمیخوریم اصلا هیچ وقت این اتفاق نمیفته

2706