2726
عنوان

خیلی بی تابم دلم داره میترکه دم اذونه دعام کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 24 پست
ان شاالله حاجت روا شی عزیزم صلوات فرستادم چه مشکلی پیش اومده؟اگه میتونی بگی البته

اونی که می خوامش رفته....خیلی دلم براش تنگ شده طاقتم بریده نمی دونم چی کار کنم مثل اینایی که عزیزشون مرده دور خونده راه میرم از بیتابی تو رو خدا دعام کن دعام کن دلم شاد شه

واسه قلب بی تابم دعا کن برام❤🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همه چی دست خداست بایدببینی چه چیزی روبرات رقم میزنه که به مصلحت بندش باشه.توکل برخداکن وبسپاربه خودش ...

گفتنش اسونه اما انتظار ادمو پیر میکنه

واسه قلب بی تابم دعا کن برام❤🌹
ممنونم گلم بلکه خدا بخاطر شما حاجتمو بده

یاسین بخون خواهرم معجزه میکنه منم مشکل داشتم یاسین میخوندم سر نماز دعا میخوندم  ب چیزی میخواستم رسیدم خدا جوابمو داد خدا وتد الحم الراحمین ء انشالله دلت شاد بشه

گاهی چه دلگیر میشوی از خدا و گاهی چه بی تاب و دلتنگ گاهی از حکمتش ناراضی ..و گاهی شاکرو خوشحال ..گاهی مشکوک و گاهی مجذوب عدالتش ..گاهی بسیار نزدیکیو گاه بیشمار دور ــــ خدا که همان خــداست ای کاش ما انقدر گاهی به گاهی نمیشدیم  ـــ🌷🌷🌷چه زیباست امید وار بودن و با امید زندگی کردن نه امید به خود که غرور است نه امید به دیگران که حماقت است   امید به خــــدا منبــع تمام آرامش هاســـت ....