1711
1707

دلم تنگ شده براش خیلی خیلی .اینقدر دعا کردم که نمی دونم تهش چی میشه نمی دونم احساس می کنم یه کار بدی کردم که خدا ازم ناراحته...حتی اشکمم درنمیاد خیلی تلاش کردم یکم گریه کنم اما نمی تونم قفسه سینم درد گرفته حتی جرئت نمی کنم بر پروفایلشو نگاه کنم چون از اخرین باری که دیدم چیزی جز غصه بیشتر نصیبم نشد .........

من به دعاهای شماها ایمان دارم به چشم خودم دیدم که دعا کردین برام زبونی و مشکلم حی شده نمی دونم الان بگم پربازدید کنین بعضیا بد برداشت می کنن یا نه ولی توروخدا برام دعا کنین حتی زبونی من خواهر ندارم جای خواهر کوچیک تر یا بزرگترتون....

خدایا به حق دعاهای بنده هات محال زندگیم رو ممکن کن....امین

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنکوری ام برای بار سوم دارم کنکور میدم به عشق پزشکی یه صلوات بفرست واسه قبولیم..فرستادی؟؟؟بوس به کلت😁😁❤❤❤(تیکر کنکورمه)

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 

میشه برای حاجتم صلوات بفرستین

ایشالله درست میشه عزیزممم

با تموم سختی هایی که توی زندگی هامون داریم   ناراحتی ها و اعصاب خوردی ها   ،یکی از چیزایی که خیلی کمک میکنه انرژی مثبت دادن به اطرافیانمونه  ،حرف های قشنگ زدن  ،دل صاف داشتن،آرزوی موفقیت و سلامتی برای همه.ایشالله دل هممون شاد و با خدا باشه  

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

5تاصلوات فرستادم برا ی حاجت روایی شما 

🌱امام موسی‌كاظم(علیه‌السلام)مَن دعاِ لإخوانِه مِنَ المُؤمنین وَ المؤمناتِ و المُسلمین والمُسلماتِ وَكَّلَ اللهُ بِهِ عَن كُلِّ مؤمنٍ مَلَكاً یدعوله🌱 کسی که برای برادران و خواهران مؤمن و مسلمان خود دعا کند خداوند از طرف هر یک از آنان مَلَکی می‌گمارد که همواره برایش دعا نمایند. (وسائل، ج ٤، ص ١١٥٢)🌱اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عَافِيَتِكَ وَ صَبْراً عَلَى بَلِيَّتِكَ وَ خُرُوجاً إِلَى رَحْمَتِكَ🌱برای حاجت شما صلوات میفرستم.
1718
اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ  اَللّهُمَّ صَ ...

ممنونم عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنکوری ام برای بار سوم دارم کنکور میدم به عشق پزشکی یه صلوات بفرست واسه قبولیم..فرستادی؟؟؟بوس به کلت😁😁❤❤❤(تیکر کنکورمه)
5تاصلوات فرستادم برا ی حاجت روایی شما 

ممنون عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

انشالله درست میشه خاهرم ب امید ب خدا همه چی درست میشه ناراحت نشو 

گاهی چه دلگیر میشوی از خدا و گاهی چه بی تاب و دلتنگ گاهی از حکمتش ناراضی ..و گاهی شاکرو خوشحال ..گاهی مشکوک و گاهی مجذوب عدالتش ..گاهی بسیار نزدیکیو گاه بیشمار دور ــــ خدا که همان خــداست ای کاش ما انقدر گاهی به گاهی نمیشدیم  ـــ🌷🌷🌷چه زیباست امید وار بودن و با امید زندگی کردن نه امید به خود که غرور است نه امید به دیگران که حماقت است   امید به خــــدا منبــع تمام آرامش هاســـت ....

سر نمازم واست دعا میخونم 

گاهی چه دلگیر میشوی از خدا و گاهی چه بی تاب و دلتنگ گاهی از حکمتش ناراضی ..و گاهی شاکرو خوشحال ..گاهی مشکوک و گاهی مجذوب عدالتش ..گاهی بسیار نزدیکیو گاه بیشمار دور ــــ خدا که همان خــداست ای کاش ما انقدر گاهی به گاهی نمیشدیم  ـــ🌷🌷🌷چه زیباست امید وار بودن و با امید زندگی کردن نه امید به خود که غرور است نه امید به دیگران که حماقت است   امید به خــــدا منبــع تمام آرامش هاســـت ....
1710
سر نمازم واست دعا میخونم 

ممنونم گلم بلکه خدا بخاطر شما حاجتمو بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1709

استارتر حاجت روا بشی..دوستان برای منم دعا کنید

مادر شدن آرزوی شب و روز من است......به آغوش کشیدن شیره ی وجودم ....خدایا دلم گرم معجزه ی توست.رویاهایم تعبیر میشود آیا؟چشمانم پر از اشک است.برای فرشته ای که نمیدانم قسمتم میشود یا نه.خدایا من بهشت تورو میخواهم.بهشت تو برای من مادرشدن است.....
ان شاالله حاجت روا شی عزیزم صلوات فرستادم چه مشکلی پیش اومده؟اگه میتونی بگی البته

اونی که می خوامش رفته....خیلی دلم براش تنگ شده طاقتم بریده نمی دونم چی کار کنم مثل اینایی که عزیزشون مرده دور خونده راه میرم از بیتابی تو رو خدا دعام کن دعام کن دلم شاد شه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هم برا من دعا کن دوستم منم از ته دلم برات دعا کردم امیدوارم هرچه زودتر به خواسته قلبت برسی 🙏🙏🙏 ...

چشم عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه چی دست خداست بایدببینی چه چیزی روبرات رقم میزنه که به مصلحت بندش باشه.توکل برخداکن وبسپاربه خودش ...

گفتنش اسونه اما انتظار ادمو پیر میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1651