2703
2553
خوب ما ديگه صدا هم بكردند محلشون نميداديم كه بخوان وقتايي كه كارمون داشته باشند فقط حرف بزنند

چرا نمیرین از اونجا وقتی انقدر عذاب میکشید...پدرشوهر منم زمین داره میگه بیاین با ۳تاپسرا بسازیم شوهرم قبول نمیکنه ولی من دوس دارم

میشه واسه اینکه امسال خونه دار بشم برام دعاکنید...مرسی مهربونا😍😍تیکرم به وقت صاحب خونه شدنمه انشالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خوب ما ديگه صدا هم بكردند محلشون نميداديم كه بخوان وقتايي كه كارمون داشته باشند فقط حرف بزنند

به من بود که هیچ وقت طرفشون نمی رفتم ، ولی چکار کنم نمیشه دیگه . خودت بهتر میدونی چی میگم

گاهی فقط خودت میفهمی ؛                                        دیگه اون آدم سابق نیستی !
2714
درهر صورت عروس خانواده مفصر کارهایی هست که پسرشون انجام میده پس خیلی خودت رو اذیت نکن

اره نمیدونم چرا همه چی ربط میدن به عروس

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
كاشكي الان مادر شوهر منم داشت دعوا ميكرد دل منم خنك ميشد

واااای 😂😂کاش برا منم بود ولی سره موضوعات خودشون 

دو دقیقه در مقابل فهمیدن مقاومت نکن...                   شاید خوشت اومد.. 

والا خیلی از چیزا هیچ ربطی به عروس نداره ولی مادرشوهر اول از همه رفتارش با عروس بد میشه 

گروه زرد،،قد ۱۵۷،،،،وزن اولیه ۷۷   ،،، وزن هدف ۶۰  ،،تاریخ  شروع رژیم ۹۹/۱۰/۳

روز مادر هم شوهرم و مادرش دعوای شدیدی سر من کردم یک ماه قهر بودن ولی باز گذشت کردم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
چرا نمیرین از اونجا وقتی انقدر عذاب میکشید...پدرشوهر منم زمین داره میگه بیاین با ۳تاپسرا بسازیم شوهر ...

خوب من دلم ميخواست پدر شوهرم نميذاشت وبه هربهانه اي كه نميتونيد حدس بزنيد  سنگ جلو پامون مينداخت  ولي حالا شوهرم سرسختانه ميگه اول برج ٣بلند ميشيم اگر اين دفعه ديگه مثل هردفعه قبل مشكلي برامون درست نكند

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
2706