2410
2553

خونه دوبلکس قشنگتره ولی نگهداریش سخته واسه تمیز کاریش باید هرروز تمیز کنی دستمال بکشی پله ها رو برق بندازی خستگی زیاد بهمراه داره اگه باهمون+زمینتون رو بفروشید پولتون بدید یه اماده بخرید بهتره دردسرشم کمتره

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
خونه دوبلکس قشنگتره ولی نگهداریش سخته واسه تمیز کاریش باید هرروز تمیز کنی دستمال بکشی پله ها رو برق ...

همون پولی که دارید منظورم بود 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

دوبلکس شیکه منم دارم میسازم ولی خسته کننده میشه پله همون یه طبقه ادم مدلی بسازه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2714
دوبلکس بخریم؟

بستگی به مقدار پولتون وگرونی الان داره اگه میتونید زمینتونو بفروشید بذارید رو پولتون دوبلکس بخرید اگه پولتون میرسه اگه نه که یه طبقه بزرگ بخرید 

ساختن خونه خییییییییییلی زیاد دردسر داره دیدم که میگم 

تازه داره توشهرما مد میشه دوبلکس اونایی که خیلی خیلی لاکچری ان وطی این دوسال خونه ساختن دوبلکس ونورمخفی زدن

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
ینی یه طبقه بهتره؟

اگه پولتدن زیاده دوطبقه یا بیشتر بخرید یکیشو خودتون بشینید اونیکی هارو بدید مستاجر کرایه بگیرید 

ینی یه طبقه بهتره؟

دوبلکس این بدیها رو داره...بچه گوچیک داشته باشی هی میگیره از پله میره بالا هی میفته...یکسره باید بری بالا بیای پایین پدر زانو و کمرت در میاد مگه اینکه اسانسور یا بالابر بزاری ...بعدم دوبلکسی خوبه که طبقه بالا و پایین سرویس بهداشتیشون مجزا باشه و بالا هم یه اشپزخونه کوچیک هتلی داشته باشی...در کل دوبلکس خیلی دردسر داره ..

2706