2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
ولی من حس خوبی ندارم    

من ماماتم میگفت داماد دارم باید سقط کنم ما نذاشتیم گفتیم ب دنیا بیار بزرگش میکنم کلی گریه میکرد باهاش قهر وردیم اخر سقط نکرد الان بهم میگه اگه خواهرت نبود بعد رفتن تو دیکه خونه سوت و کور میشد ...کلی ممنون از خدا خودمونم عاشق خواهرمیم 

چند بار سقط کردی تا حالا؟ مشکل از کجاست؟

من ی بار سقط داشتم ماه قبل

بارداریم پوچ بود و اصلا جنین تشکیل نشد تو ۶ هفته خودش افتاد 

شوهرم حدود ۹ ماه پیش عمل واریکوسل داشت و تحرک و موفولوژیش پایین بود. خودمم کم کاری تیروئید دارم ولی تحت کنترله

حالا قراره هفته بعد برم دکتر برام ازمایشای بعد سقط رو بنویسه

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰

سسلام مامان من تو 50سالگی خواهرمو حامله شد نه خطری نداشت امینو سنتز داد برای بیمتری های ژنتیک که خدارو شکر خوب بود الان خواهرم 14ماه هست

اغلب وقتی امیدت رو از دست میدهی و فکر میکنی این اخر خطه خدا از بالا بهت لبخند میزنه و میگه ارام باش این فقط یک پیچه نه پایان  
مادرم باردار هستن ۳۹ سالشون

الکی نگران نباشید خداروشکر الان همه جور امکاناتی هست

خواهرشوهرم همسن مادرتون بودن طبیعی باردار شد وطبیعی زایمان کرد دخترش همه مارو قورت میده ماشالله صحیح وسالمه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2706