2726
بااجازت 33

فداتشم حتما هنوز قسمتت نشده 

نمیگم بی خیال باشیا،تو اجتماع باش،اراسته و خوش اخلاق ولی من با خیلی از خانما هم نظر نیستم و بشدت مخالف دوستی و اینترنت و این جریاناتم

چون بنظرم پسر با شخصیت و خانواده دار تو این فضاها دنبال همسر اینده ش نمیگرده

بقول مامانم دختر بشین ب اسونی بختت میاد خراسونی

کاربر قدیمیم،۸/۶/۹۷ نمیدونم چرا تعلیق شدم.منتظر بررسیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی؟😐 پس شانس هم مهمه . اصلا شانس خیلی مهمه بگو ب ی راوی معرفیش کنن 

اره واقعا حانواده خیلی سرشناسی هم هستن،دختره هم ارشد نفت داره ولی هیچی ب هیچی

راوی کیه دیگه؟

2728
فداتشم حتما هنوز قسمتت نشده  نمیگم بی خیال باشیا،تو اجتماع باش،اراسته و خوش اخلاق ولی من با خی ...

ممنون دوست عزیزم.. من خودمم موافق نیستم وخیلی ازاینترنتی میترسم .ولی واقعا دیگه سنتی کم شده مخصوصا برای سن هایی مثه ما.وواقعا میگم نگرانم . شاید بادعا بهترینها ازسوی خداوند پیدابشه

اره واقعا حانواده خیلی سرشناسی هم هستن،دختره هم ارشد نفت داره ولی هیچی ب هیچی راوی کیه دیگه؟

راوی=معرف ازدواج=معرفی کردن دختر ب خانواده پسر و بعد خاستگاری

اصولا راوی جواب میده . اگر دشمن نداشته باشن ک برا اذیت کردنشون طلسمی چیزی کرده باشه

آره خداروشکر خیلی دوستش دارم و درکل خوشبختم ،هستن پسرایی ک دنبال زنن اما میگم باید حواست جمع باشه&nb ...

خداروشکر.این هم خاست خداوند بوده وگرن اعتماد کردن توی اینترنت خیلی سخته .. همشهری هستین ؟

ممنون دوست عزیزم.. من خودمم موافق نیستم وخیلی ازاینترنتی میترسم .ولی واقعا دیگه سنتی کم شده مخصوصا ب ...

واقعا اگه قصدتون اشنایی مدرن هست باید گرگ باشید چون احتمال اسیب دیدنتون زیاده

قطعا دعا جواب میده،ب حکمت خدا ایمان داشته باشید

راوی=معرف ازدواج=معرفی کردن دختر ب خانواده پسر و بعد خاستگاری اصولا راوی جواب میده . اگر دشمن ند ...

واقعا ب طلسم باور دارید؟

اخه خودش میگه زن عموش واسه داداشش اومده بود خواستگاری اینا قبول نکرده بودن بعد از اون طلسمش کرده

به دوست و اشنا بسپار یه مورد خوب برات پیدا کنن.بهترین راه پیداکردن ادماییه که واسطه میشن و دورشون پس ...

متاسفانه اشنای دلسوزی وجود نداره . کلا شاید خیلی ها قسمت نباشه ازدواج کنن

2706