2737
2734
عنوان

خانواده عروس و باید پاگشا کرد؟🤔

453 بازدید | 48 پست

مثال میزنم

من تک دخترم و ی داداش مجرد دارم.مادرشوهرم منو و خانوادم رو دعوت کرده واس پاگشا و هدیه دادن

بعد مامان من خانواده شوهرم ک شامل ۲تا جاری و ی خواهرشوهرمجرد و ی مادرشوهر دعوت کرده 

حالا وقتی جاریا بخوان منو پاگشان باید بجبران دعوت مامانم خانواده منو هم دعوت کنن؟یافقط منو تنها🤔

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 

بعضیا میگن اره باید دعوت کرد عروس و بهمراه خانوادش

بعضیام میگن ن لازم نیست🤔

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی ب رسمتون داره جاریای من خانواده مم دعوت کردن

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2728
بستگی ب رسمتون داره جاریای من خانواده مم دعوت کردن

مامانت اونارو دعوت کرده بودن؟

هر جور که صلاح میدون.مجبور نیستن خانواده تونو هم دعوت کنن.

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2738
مامانت اونارو دعوت کرده بودن؟

آره مامانمم همشونو دعوت کرده بود

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

من جاریامو با پدر مادرشون دعوت کردم

اما معذرت خواهی کردن نیامدن فقط عروس داماد اومدن

اجباری نیست یکی دوست داره دعوت میکنه یکی نه

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

فرقی نمی کنه   

اصولش خانواده  اس  

زیاد  توقع نداشته باش عزیزم در این طور مسایل 

جاری  هست دعوت  بکنخ یا نکنه  اگر  هم دعوت  نکردن   خانوادت  با شوهرت بحث نکن  

به موقع  در طول زندگی جبران  میششه 

من چهار ساله  خونه خواهر شوار  نرفتم    

اصولا رک میگه خسیسم   مهمون دعوت نمی کنم  

عید دیدنی هم نرفتیم  در این چهار ساللل 

ازش هم هیچ انتظاری ندارم 

و منم  خونه زندگی شروع کردم  اونو  فعلا دوساله دعوت نکردم 

اما اصلا انتطار  هیچ محبتی  ازشون ندارم 

هیچ وقت هچ وقت   هم به خاطر این مسایال با شوهرت بحث نکن 

ماها بحث کردیم  مثبت واقع نشده 

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1532549

اگه شعور داشته باشن بلع

ولی اگه مث خواهر شوهره من بیشعور باشن فقط عروس داماد

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

نه دیگه خواهر و برادر و جاری و خواهرشوهر فقط عروس داماد دعوت میکنن

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2706