2726
عنوان

اونايي كه رژيمين بياين

333 بازدید | 56 پست

😔 يك هفته رژيم كالري شماري دارم

همه چيز ميخورم تا ١٢٠٠

نيم ساعت پياده روي هم دارم

اما ناراحتم ازينكه كيك ميخورم 😔

شما چكار ميكنيد تو رژيمتون؟

من همه چی میخورم ولی کم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من همه چي ميخورم حتي گاهي نوشابه البته زياد دوست ندارم مگه اينكه تو مهموني بگن زياد و گير بيفتم تو رژيم من همه چي ازاده

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
چند مدت؟چقدر كم كردي؟كيك هم ميخوري؟

فقط ناهار و شام میخورم باعصرانه میوه کیکم میخورم 

تو یک سال ده کیلو کم کردم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
منم سه روزه شروع کردم روزی یه ساعت ورزش میکنم

چ ورزشایی گلم؟

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏
ی روز در میون برنج میخورم ۵ قاشق  از ساعت ۷  ۸ شب به بعد دیگه چیزی نمیخورم

الان كيك خوردم 

خيلي حس عذاب وجدان دارم 

بنظرت اگه نيم ساعت پياده روي كنم خوب ميشم؟

من ماهی یبار کیک یا شیرینی میخورم بجاش قند طبیعی میخورم ک جلوی هوسمو بگیره تا مجبور نشم قند مصنوعی بخورم

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.

تو رژیم کالری شماری اینو نخور اونو بخور نداریم که تو اون همه  چی میشه خورد ولی برحسب کالری مورد نیاز بدنت

البته من با این وجود خودم رعایت میکنم و نوشابه و  ته دیگ و انواع سس و شیرینی های مصنوعی  و فست فود رو نمیخورم...

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
2706