2737
2734
عنوان

بابابزرگم فوت کرده من عذاب وجدان دارم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 39 پست

خدا رحمتشون کنه

من آذر ۹۸بابابزرگم و اسفند ۹۸هم مامانبزرگمو از دست دادم

عزیزترین آدمای زندگیم بودن 

هنوز کنار نیومدم با رفتنشون

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

ربطی نداره گلم عمرش ب دنیا نبوده 

مادر بزرگ منم فوت شد تا مدت ها عذاب وجدانش رو داشتم چون درگیر کنکورم بودم و نمیتونستم بهش سر بزنم ولی خوب ی چیزایی از اراده ما خارجه 

براش قران و نماز بخون و طلب آمرزش کن براش و کمتر به خودت تلقین کن که عذاب وجدان داشته باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ممنون از همه

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

1حمد، 3توحید، 5تاصلوات فرستادم 🌹😘

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

ما آدما عادت داریم بعد فوت کسای ک میشناختیم عذاب وجدان بگیریم 

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
میشه لطفا یه فاتحه بخونید براش

خوندم

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2738

عزیزم تسلیت میگم بهت  حتما اون یاسین ها که خوندی خیلی کمک کرده بهشون مطمعن باش بعدشم عزیز عمر دست خداس برای شادی روحش فاتحه بخون قرآن بخون همه این جوری هستن وقتی عزیزمون از دست میدیم فکر میونیم این کار کاشکی میکردیم چرا اون کارو نکردیم عزیزم بازم خدارو شکر براش یاسین میخوندی میدونی چقدر یاسین خوبه خدا رحمتش بکنه روحش شاد وقت کردی براش نماز بخون هدیه  بکن به روحش الاهی خدا ارامش به شماهم بده  

خدا رحمتشون کنه من آذر ۹۸بابابزرگم و اسفند ۹۸هم مامانبزرگمو از دست دادم عزیزترین آدمای زندگیم بودن ...

خوشبالحت ک اونا دیدی من ک پدربزرگ ومادربزرگ پدریم ندیدم مادربزرگم هم ک بچه بودم رحمت خدا رفت از هیچکدومشون هیچ خاطره ای ندارم

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر

اولا ک خدابیامرزتش ورحش شاد

دومااگه کنارم بودی یکی میکوبیدم تومخت تاتوزمین فروبری توام مث دوست‌منی سالی ک دانشگاه قبول شد رفت شهری ک عمش اونجازندگی میکردعمش سی سالش بودومجردسرطان خون گرفتومردمیگه اگه من نمیرفتم اون شهرعمم نمیمیرد اصلاکلی باش بحث کردم اعصابموداغون کرد

عزیزم بجااین تفکرات براش قران بخون

امروز داشتم ماهی کباب میکردم یاد پدربزرگه پدریم افتادم که یه روز اومد خونمون گفتم برات ماهی کباب کنم؟ با کلی ذوق گفت اره خیلی دوس دارم.بمیرم براش هنوز ذوقشو یادمه

۹۹/۹/۹خیلی دیره.امسال محرم نی نیمو از امام حسین میخوام میدونم رومو زمین نمیندازه.رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا ، رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین 
روحش شاد خدا رحمتش کنه 

مرسی گلم.آقاجونم درقید حیاته.فقط بخاطر کرونا نشد ببینمش

۹۹/۹/۹خیلی دیره.امسال محرم نی نیمو از امام حسین میخوام میدونم رومو زمین نمیندازه.رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا ، رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین 
2706