2733
2734
عنوان

شلوار بچه دوستم افتاد تو چلوگوشت😖

| مشاهده متن کامل بحث + 2903 بازدید | 169 پست

میپزی میکروبش کشته میشه نریز دور😂😂😂

ی چیزی برات بگم مولودی دعوت بودیم خونه فامیلمون دخترش س سالشه لج کرده حرف مامانشو گوش نمیکرد مامانه گفت الان زنگ میزنم بابات بیاد ببره تورو

بعد حرصش گرفت یهو تف کرد تو ظرف شربت😓

بعد ظرفه خیلی بزرگ بوووود زنا گقتن چیکار کنیم حالا اخرش همونو صداش درنیاوردن دادن مهمونا😑

تا اخر عمرم شربت تو مهمونی نمیخورم😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
🤣🤣🤣اتفاقا حدود بیستو خورده ای سال پیش خالمینا داشتن از گشنگی تلف میشدن تا غذاشون بپزه سر سفره موق ...

وای خداااا😂😂

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
2738

با حرارت میکروبا میره،محض احتیاط خودت نخور  

خواستی بریزی دور بده پیشیا و سگا آخرتتو تضمینی بخر

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)

شلوار بچه تو آشپزخونه چیکار میکرد،همزمان در غذای شما چرا باز بود بعدم هر جور فکر میکنم نمیشه شلوار دقیقا بره بیفته تو قابلمه

یعنی بچه رو لخت لخت میگردوند تو خونه؟؟مگه مرغه که نمی‌تونست بگیرتش!!!!

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
اومدم 😂

یکم بخند با کامنتا

طوطی و کلاغ هردو زشت آفریده شدند،طوطی اعتراض کرد و زیبا شد اما کلاغ راضی بود به رضای خدا،امروز طوطی در قفس است و کلاغ آزاد... پشت هر حادثه ای حکمتی است که شاید هرگز متوجه نشوی! هرگز به خدا نگو چرااا؟

بده با خودشون ببرن غذا رو

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
وای خداااا😂😂

😂😂😂😂

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2706