2733
2734

فقط دوره هاش خشک شده وسطش خوبه پوووف

هیچوقت مقابل روزای سخت تسلیم نشو عذاب کشیدن نشونه زنده بودنته نشونه اینه که هنوزم واسه جنگیدن جون داری

بزار تو ظرفی درشو بزار با بخارش نرم میشه

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

شاید آب کتلت رو زیاد گرفتی

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه کم اب جوش بریز ته ظرفش بعد درشو ببند و یا بزار رو بخاری یا شعله کم فقط اب خیلی کم بریز

خدایا ازت میخام مصلحتتو با خاسته ی دل من یکی کنی و این ماه بهم یه نینی سالم بدی آمین 🤲🤲🤲
2738

من چرا کتلت هام اینقد بد شکل و رنگ میشه ...طرز تهیه کتلت های شما چجوریه؟؟

وقتی میرم توی نت خیلی کتلت ها ی خوش رنگ و خوش شکل و ...میبینم .از کتلت های خودم بدم میاد

۱۰ساله منتظر اومدن نی نی هستم 
گوجه حلقه کن وقت گوجخ ها سرخ شدن و شعله رو خاموش کردی سریع کتلت ها رو بچین روش و پرشور بذار تا نرم ب ...

دارم سرخ میکنم ایشالا که جواب بده

هیچوقت مقابل روزای سخت تسلیم نشو عذاب کشیدن نشونه زنده بودنته نشونه اینه که هنوزم واسه جنگیدن جون داری
2706