2726
عنوان

تاپیک انرژی مثبت💪💪

36 بازدید | 10 پست

دوسجونیا بیاین از دلخوشی های کوچیکمون بگیم از کارهای کوچیکی خوشخالمون میکنه یکم حال وهوامون عوض شه😍💖

آقام خیلی غریبن😔میشه واسه سلامتی وظهورشون یه صلوات بفرستین؟

کمک به دیگران حالمو خوب میکنه 😍مهربون بودن رو دوست دارم😍

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول خودم دلخوشیم دخترمه باخریدن یه لاک یا یه رژ تا چند وقت الکی شادم

ای جانم😘

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.
2728

تاپیک مورد علاقم 😍

استارتر جان انشالله به همه خواسته هات برسی 😇😘😘

من خوشحالم که تو این دوران میتونم فیلم ببینم ، کتاب بخونم و درسامو مرور کنم 😍 حس خوبیه که برای نعمت هام از خدا سپاسگزاری میکنم 😊❤ دلخوشیمم به قشنگی های زندگیمه ... به امیدی که دارم برای ادامه مسیرم 😍😎 خانوادم ، و کسی که دوستش دارم 🙂❤❤

زیبایی یک زن در لباسهایی که میپوشد نیست . در چهره یا در نحو آرایش موهایش هم نیست . زیبایی یک زن در چشمانش است . چشمانش راه ورودی قبلش هستند .مکانی که عشق در آن جای دارد .من عاشق زندگی و بشرم  💜عاشق طبیعت ، دریا و صدای باران 💜علاقه مند به فیلم های کلاسیک 💜 امیدوارم به قشنگترین آینده برای تو و برای خودم 💜
تاپیک مورد علاقم 😍 استارتر جان انشالله به همه خواسته هات برسی 😇😘😘 من خوشحالم که تو این دوران م ...

دعا کنید برام 😘 که در آینده بگم یکی از دلخوشیام اینکه با پول زیادی که دارم میتونم به افراد نیازمند کمک کنم ، به کسایی که میخوان درس بخونن و شرایطشو ندارن 😔❤

زیبایی یک زن در لباسهایی که میپوشد نیست . در چهره یا در نحو آرایش موهایش هم نیست . زیبایی یک زن در چشمانش است . چشمانش راه ورودی قبلش هستند .مکانی که عشق در آن جای دارد .من عاشق زندگی و بشرم  💜عاشق طبیعت ، دریا و صدای باران 💜علاقه مند به فیلم های کلاسیک 💜 امیدوارم به قشنگترین آینده برای تو و برای خودم 💜
تاپیک مورد علاقم 😍 استارتر جان انشالله به همه خواسته هات برسی 😇😘😘 من خوشحالم که تو این دوران م ...

مرسی عزیزم توهم انشااله همیشه موفق باشی امید وارم به اونیکه دوسش داری برسی😍😍😍

آقام خیلی غریبن😔میشه واسه سلامتی وظهورشون یه صلوات بفرستین؟