2726
عنوان

عصبیم

36 بازدید | 4 پست

شوهرم اهل دوست و اینا نیس اصلا ولی امروز از ساعت سع تا الان رفتن با دوستاش سرزمین تفریح من خیییییلی حساسم خیلی رعایت میکنم خودشم همینه امروز رد داده منم الان مثل برج زهرمارنشستم جواب سلامش ندادم میکه سلام کردما محلش ندادم چیکارمیکردین شما بودین من از در خونه بیرون نمیرم بعد رفتع دورهمی اقا بهش گفتم مریض شدی جمع میکنی میری خونه مادرت 

مرده دیونه شده انقد توخونه بوده ببین چ فشاری روش بود چثد نیاز ب تفریح و حال خوب داش ک بادوستاش رف بازی کنه به روز رفته دیگ کوفتش نکن فدا سرتون خرص نخور

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   
مرده دیونه شده انقد توخونه بوده ببین چ فشاری روش بود چثد نیاز ب تفریح و حال خوب داش ک بادوستاش رف با ...

همچین همشم تو خونه نبوده برای کاراش بیرون میرفت من اینهمه رعایت میکنم بعذم حالم خوب نیس سه ساعت رفته خوشگذرونی بهش گفتم منم از فردا میرم بازار گردی و با دوستام دورهمی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همچین همشم تو خونه نبوده برای کاراش بیرون میرفت من اینهمه رعایت میکنم بعذم حالم خوب نیس سه ساعت رفته ...

اشکال نداره عزیزم یه بار رف حالا سختش نکن یهو تو این شرایط دلش میخاس جایی بره دلش وا شه سعی کن دوستش باشی مردت از غر غر خوششون نمیاد بعد ممکن بیشتر بره فقط بگو نکرانت شدم میدونم نیاز داشتی ازین ب بعد بیشتر مراقب باش برام مهمی و اینا بعدم تمام

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز