2726
عنوان

چالش اعتراف بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 3594 بازدید | 239 پست

ی اعتراف دیگه هم بکنم از بلایی ک سر خواهرم اوردم

بازم کوچولو بودیم 

خواب بودیم هردو مامانم رفته بود در مغازه سر کوچمون 

بیدارشدیم آجیم هممممش گریه میکرد 

نمی‌دونستم چجور ساکتش کنم ،ی شامپوهایی بودن شبنم؟از اونا گرفتم خالی کردم تو دهنش😶جالب اینه خورد 

وقتی مامانم اومد از دهن و دماغ آجیم کف و حباب میومد بیرون 😂😂😂😂😂😂😂هرچی می‌گفت چش شده می گفتم نمی‌دونم فک کنم از این شامپو خورده

چرا خودتم😂 ا کجا فهمیدی

عههه 

حالم چطوره؟؟؟

یعنی حالت چطوره ؟؟؟

اههههه یعنی حالمون چطوره😑✌

این فرد نسبت به همه چیز بی تفاوت است هر طور که میخواهید با او رفتار کنید.......گول دنیا را مخور!!!ماهیان شهر ما از کوسه هاوحشی ترند!!!!بره های این حوالی گرگ هارا می‌درند!!!سایه از سایه هراسان در میان کوچه ها!!!!زنده هاهم آبروی مردگان را می برند!کاکتوس شده بود و دلش نوازش میخواست🌵🌵🌵 برود هرکه دلش خواست شکایت بکند این شهر باید به من دیوانه عادت بکند🍃🍃🍃 دیدی که مرا هیچ کسی یاد نکرد جز غم که هزار آفرین بر غم باد🖤.                                        اتفاق غمگینی است وقتی تنهاییت سال ها از تو بزرگ تر باشد🖤🖤🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا بهش بگو شاید یکم خجالت کشید آدم که همه چیو تو سایت نمیگه

خوب میترسم خجالت بکشه که همه چیو فهمیدم اخه گناه داره نمیره تو یه تاپیک دیگه ام هی خودش تاپیک میزنه بی جنبه

میشه برای هدفهام یه صلوات بفرستی. ❤️❤️
2728
خوب میترسم خجالت بکشه که همه چیو فهمیدم اخه گناه داره نمیره تو یه تاپیک دیگه ام هی خودش تاپیک میزنه ...

خوب بده یکی بهش بگه آره یکی از همسایه هاتون تو سایته منو فرستاده بهت بگم یکم مراقب تاپیکات باش البته مطمئنی خودشه؟؟؟

این فرد نسبت به همه چیز بی تفاوت است هر طور که میخواهید با او رفتار کنید.......گول دنیا را مخور!!!ماهیان شهر ما از کوسه هاوحشی ترند!!!!بره های این حوالی گرگ هارا می‌درند!!!سایه از سایه هراسان در میان کوچه ها!!!!زنده هاهم آبروی مردگان را می برند!کاکتوس شده بود و دلش نوازش میخواست🌵🌵🌵 برود هرکه دلش خواست شکایت بکند این شهر باید به من دیوانه عادت بکند🍃🍃🍃 دیدی که مرا هیچ کسی یاد نکرد جز غم که هزار آفرین بر غم باد🖤.                                        اتفاق غمگینی است وقتی تنهاییت سال ها از تو بزرگ تر باشد🖤🖤🖤
😂😂😂😂اعتراف زیاد دارم خواهر  همه فک میکردن خیلی مودب و ساکتم ولی شیطون بودم کارامو انجام م ...

بگو دوباره خب😂✌

جوووون  قربون خانوم زبلم😍

فدا اقامون بشم من😀😀🍭😘

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
خوبیم  ☺

خداروشکر❤❤❤❤❤

امروزززز؟؟؟؟؟  چی شد؟ الان حالش خوبه؟ دکتر بردی؟؟

آره ظهری 

الان خوبه خداروشکر ولی سرش ورم کرده و خون مرده شده 😥

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!
آره ظهری  الان خوبه خداروشکر ولی سرش ورم کرده و خون مرده شده 😥

ای جاااانم 

خوبه ک حالش خوبه 

ببوسش جیگرو😍😍 

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
ی اعتراف دیگه هم بکنم از بلایی ک سر خواهرم اوردم بازم کوچولو بودیم  خواب بودیم هردو مامانم رف ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ای وای این چکاری بوده اخه؟؟؟

ای جاااانم  خوبه ک حالش خوبه  ببوسش جیگرو😍😍

فدات بشم مرسی جوجو😘

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!
2706