2726
عنوان

بیاین شرایطمو بگم ببینین من ناشکرم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1202 بازدید | 63 پست

هرچند راهنمایی نخواستی ولی جسارتا یه راهنمایی میکنم.

بهتره تمرین بیخیالی و نادیده گرفتن خونواده همسر بکنی البته با رعایت انصاف.

یه نفر هم که هر دوتون قبولش دارین بشه مشاور کارهای اقتصادی تون.

تا هم کارهای همسرت منطقی تر بشن تو هم راحت تر قبولشون کنی.

خدایی که همین نزدیکیست
خب نمیخام با خواهرش زندگی کنم منظورمو متوجه شدی؟؟؟ خونه روهم فروخته ک بتونه بقیشو بسازه.. میگه دیگ ...

آهان،خب راست میگی

اولین اشتباه اینکه حیف خونتون که طبقه هاشو فروختیم به بقیه،درصورتی که میتونستی یه طبقشو تکمیل کنید و بنشینید و طبقه های دیگه رو هم کاری نداشتید بهش تا بعد

بعدشم با خواهرشوهرت تو یه خونه ،شاید سه تا باشه،نمیدونم

حالا کاش راضی میکردی که طبقه خودتون و بفروشد و پول ماشین و..می رفتیم یه جا از خودتون میخریدید

آرامش محض فقط بغلت   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره حق داری.منم ناراحت میشدم وقتی خونه کامل نیست بره ماشین بخره بد تر از همه وامو قسطه که شدیدا مخال ...

تازه امیدی هم نداری تکمیل بشه ک نخای بری اونجا چون پنهان کاری کرده ب خواهرش فروخته نمیشه ک بری بااون زندگی کنی

تازه امیدی هم نداری تکمیل بشه ک نخای بری اونجا چون پنهان کاری کرده ب خواهرش فروخته نمیشه ک بری بااون ...

سعیتو بکن شاید منصرف شد

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2728
کار داره...شوهرمو هی میگه بیا خونمون...دخالت داره..الان ک طبقه پایین میاد خونه مامانش هی ب شوهرم میگ ...

بنظر من تو که کاری از دستت برنمیاد دیگه ،،،،،بنظرم شرایط رو باید بپذیری 

از الان سعی کن با سیاست بری جلو،،،،بنظر من رابطه ات رو با خواهرشوهرت خوب کن بخاطر اعصاب خودت که راحت باشی،،

ولی وقتی رفتین اونجا یه جور رفتار کن و بفهمون که زیاد نباید بیاد خونتون سر زده،،،،اجازه دخالت نده 

بنظر من اصلا نزار تنها شوهرت بره خونش،،اکه زنگ زد به شوهرت گفت بیا،،تو هم برو،،،

یه جور شوهرت رو عادت بده بدون تو نره ،،،،

هرچند راهنمایی نخواستی ولی جسارتا یه راهنمایی میکنم. بهتره تمرین بیخیالی و نادیده گرفتن خونواده همس ...

خود رای هست

مشاورش خاهر و مادرشن 

حرفای دوست و اشنا رو گوش نمیده منم از خر کمتر

بیخیال باشم درسته اما اونا هی نوه هارو میفرستن خونم بدم میاد

یامثلا شوهرم هی دلش میخاد بره ور دل اونا

نمیتووونم بیخیال باشم

میدونم سوالت چیز دیگه ایه ولی وام گرفتن اگر باید با سودش تحویل بدین اصلا خوب نیست رباست و خیلی مشکل تو زندگی بوجود میاره 

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷
بنظر من تو که کاری از دستت برنمیاد دیگه ،،،،،بنظرم شرایط رو باید بپذیری  از الان سعی کن با ...

عزیزم خدانکنه من برم

شده اینجا بمونم نمیررم اونجا

اونجا خیییلی خیییلی منطقه بدیه خیییلی پایینه

هم برم پایین شهر هم با خواهرشوهر

همینجا ک بهتره

تازه امیدی هم نداری تکمیل بشه ک نخای بری اونجا چون پنهان کاری کرده ب خواهرش فروخته نمیشه ک بری بااون ...

عزیزم معلوم هم هست از اونایی که همش حرص میخوری و غصه خوری،،،،

ولش کن بابا ،،،بزار هرکاری میخواد بکنه بکنه ،،،،،،چرا بی خودی حرص میخوری ،،،،بزار اینقد کار کنه و قسط بهش فشار بیاره که خسته بشه،،،،

بزار همون خانواده اش براش تصمیم بگیرن ،،،واسه خودت بخور و بگرد و هرچی بادا باد 

بزار ساینا بخره هرروز بگو منو ببر بیرون بچرخون،،،،،از اینور هم همش فشار بیار بگو خونه رو بساز تا بریم اونجا،،،،،،بهش فشار بیار تا بمونه توش پشیمون بشه 

عزیزم خدانکنه من برم شده اینجا بمونم نمیررم اونجا اونجا خیییلی خیییلی منطقه بدیه خیییلی پایینه هم ...

خو مشکلت چیه ؟؟؟؟مگه نمیگی شوهرت ماشین صفر میخواد بخره دیگه پول نداره خونه بسازه؟؟؟

خب اگه راضی نیستی بری اونجا چه بهتر ،،،،،،بزار ماشین صفر بخره زیر پات واسه خودت بچرخ ،،،،

دلت هم براش نسوزه،،،،

عزیزم معلوم هم هست از اونایی که همش حرص میخوری و غصه خوری،،،، ولش کن بابا ،،،بزار هرکاری میخواد بکن ...

من ک اصلا بهش کار ندارم هر غلطی میخاد بکنه بکنه

اره من لذت خودمو میبرم

ولی همش میخاد بگه اینو نخر قسط داریم اونو نخر قسط داریم قسط داریم قسط داریم اه اه اه 

خو مشکلت چیه ؟؟؟؟مگه نمیگی شوهرت ماشین صفر میخواد بخره دیگه پول نداره خونه بسازه؟؟؟ خب اگه راضی نیس ...

دلم ک واس اون نمیسازه

میگم کاش میساخت میفروخت خونه میخرید 

ماشین میخام چیکار

اصلا منو باماشین جایی نمیبره ک 

2706