2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شهریارِ تهران 

خب دورنیستی گلم غریبم هیچکسیوکرج ندارم تازه خانواده شوهرم انقدربی درک وبیشعورن زنونگی همه جامیرن یبارنمیگن توهم بیاسال به سالم نمیگن دختره غریبه بریم یابگیم بیاد دق کردم

شادباش...این دشمنتوغمگین میکنه👍🏼😎
2728
خب دورنیستی گلم غریبم هیچکسیوکرج ندارم تازه خانواده شوهرم انقدربی درک وبیشعورن زنونگی همه جامیرن یبا ...

من فقط نگران مادرمم تنها باشه چون تک دخترم کار پدرمم جوریه هر روز خونه نیست

اما به نظرم بهترینش اینه با شوهرت دوست واقعی باشی خریدی جایی خواستی بری با شوهرت برو بقیه رو ولش کن

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
من فقط نگران مادرمم تنها باشه چون تک دخترم کار پدرمم جوریه هر روز خونه نیست اما به نظرم بهترینش این ...

منم کلن باشوهرمم دلم یسره میگیره

منم کلن باشوهرمم دلم یسره میگیره

چند سالته؟ منم خیلی دوست دارم یه دوست خوب پیدا کنم

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
بستگی داره کجای کرج‌ باشین سمت عظیمیه و مهر شهر و بلوار ماهان و آزادگان و طالقانی و گلشهر و محمد شهر ...

بله عزیزم اونجاخونه بخوادبگیره ادم خییییییلی گرونه مارلیک وملاردجای بدی نیست نزدیک فردیسه

چند سالته؟ منم خیلی دوست دارم یه دوست خوب پیدا کنم

فداتشم منم هیچ دوستی ندارم اینجا خوشحال میشم ۱۹سالمه دوست داشتی درخواست دوستیموقبول کن بیاشخصی

2706