2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه دعايي داشتين كه شوهر ديگه خيانت نكنه كلا هيچكس به جز زنش به چشمش نياد هم به من بگين

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2738
تعهد زوری نمیشه 

ديگه واقعا كم اوردم خسته شدم نميتونم تحمل كنم شده زوري ميخوام ادم شه فقط

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

زن پسرخالم که مطلقه بود و ی بچه داشت ووضع مالیشم خوب نبود با دعاوزبان بندتونست باپسرخاله مجردم که ازش چند سال کوچیکتر بود و پولدار ازدواج کنه دخترخالم پیداکرده بود زبان بندو

زن پسرخالم که مطلقه بود و ی بچه داشت ووضع مالیشم خوب نبود با دعاوزبان بندتونست باپسرخاله مجردم که از ...

چی بود دعاش؟

دوست جونیااا میشه برای آرامش دلم وماشین خریدنم صلوات بفرستین 💜
اگه دعايي داشتين كه شوهر ديگه خيانت نكنه كلا هيچكس به جز زنش به چشمش نياد هم به من بگين

تو یه گروه هستم اونجا کسایی که گرفته بودن راضی بودن همه منم گرفتم ازش خیلی تغییر کرده شوهرم و به حرفم شده و دست بزنشم فعلا ترک کرده شاید 70 درصد نتیجه داده توی دو هفته 

فعلا که منتظر نتیجه صد در صدم 

2706