2737
2734
عنوان

مشاور تحصیلی تروخدا بیاد

152 بازدید | 25 پست

سلام من یه مشکل بزرگ دارم هر کاری میکنم نمیرم سراغ درسام ۳سال درسته من درس نخوندم فقط سر کلاس گوش میدادم نمره قبولی میگرفتم حافظم خیلی خوبه خیلی زود همه چیو درک میکنم و میفهمم فقط مشکلم اینجاست که حوصلم سر میره خیلیم دوسدارم ب هدفم برسم اعتماد ب نفسمم بالاس میگم حتما قبول میشم ولی نمیدونم چرا نمیخونم تروخدا راهنماییم کنید

😐نمیدونم 😐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم این کجا که دانشگاه خوب قبول بشی و اون کجا که یه رشته مناسب قبول نشی و دانشگاهت خوب نباشه

هدفت رو بنویس و بزن روی دیوار اتاقت گلم 

خداجونم ای کاش بنده هات میدونستن مذهب اگه قبل از مرگ توی زندگیشون تاثیر نداشته باشه ، بعد از مرگ هیچ سودی به حالشون نداره مذهبی بودن یعنی خوشرو بودن ، یعنی هدیه مهربونی به دیگران یعنی مواظب دل ظریف هم باشیم یعنی مرتب و تمیز و شیک باشیم ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، اگه واقعا قصد امر به معروف داری شخص رو توی یه جای خلوت متوجه اشتباهش کن ولی یادت باشه اگه ذره ای نیتت رو کم کنی یا شاخ شدن یا خودنمایی باشه راه رو اشتباه میری گلم  امر به معروف اگه باعث شکستن دل یا زده شدن از دین باشه نه تنها ثواب نداره بلکه حرامه پس مواظب باش عزیزم،،،،،،،،،،،،،،شمایی که داری میخونی یه لبخند بزن میدونستی با لبخند خیلی زیباتری؟  پس همیشه لبخند بزن مهربون
2728

اول گوشی رو بذار کنار بعد کتابهاتو قسمت بندی کن مثلا بگو وقتی تا فلان فصل رو خوندم بعدش میرم سر گوشیم

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
عزیزم این کجا که دانشگاه خوب قبول بشی و اون کجا که یه رشته مناسب قبول نشی و دانشگاهت خوب نباشه هدفت ...

بخدا هر روز هدفمو مینوسیم کل دیوارای خونه دست نوشته های منه

😐نمیدونم 😐
2738
خودم میدونم ک😐

گوشیتو خاموش کن .. فقط به هدفت فک کن ببین انگیزه ات کمه خودتم میدونی یه مشاور فقط میتونه راهنمایی کنه میتونه روحیه بده بقیه اش دست خودته باید هر جور میتونی خودتو درگیر درس کنی از درسی که خیلی دوس داری شروع کن ! امسال کنکور داری ؟ 

بخدا هر روز هدفمو مینوسیم کل دیوارای خونه دست نوشته های منه

فدات هدفت رو به اندازه کافی شناختی ولی انگیزه نداری

انگیزه مهمترین معیار هست ، یک سال به خودت سختی بده یه عمر راحتی ، نتیجه ش رو میبینی

خداجونم ای کاش بنده هات میدونستن مذهب اگه قبل از مرگ توی زندگیشون تاثیر نداشته باشه ، بعد از مرگ هیچ سودی به حالشون نداره مذهبی بودن یعنی خوشرو بودن ، یعنی هدیه مهربونی به دیگران یعنی مواظب دل ظریف هم باشیم یعنی مرتب و تمیز و شیک باشیم ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، اگه واقعا قصد امر به معروف داری شخص رو توی یه جای خلوت متوجه اشتباهش کن ولی یادت باشه اگه ذره ای نیتت رو کم کنی یا شاخ شدن یا خودنمایی باشه راه رو اشتباه میری گلم  امر به معروف اگه باعث شکستن دل یا زده شدن از دین باشه نه تنها ثواب نداره بلکه حرامه پس مواظب باش عزیزم،،،،،،،،،،،،،،شمایی که داری میخونی یه لبخند بزن میدونستی با لبخند خیلی زیباتری؟  پس همیشه لبخند بزن مهربون

بچه ها گوشی مضر ترین و گول زننده ترین چیز هست 

کسی که کنکور داره نباید گوشی داشته باشه 

من موقع کنکور گوشی نداشتم ، الان دارم روانشناسی میخونم

2706