2737
2739

بعدش کیسه اشو خارج کردم گذاستم مایکروویو

یک دقیقه حرارت بالا

به نظرتون اگر ویروسی داشت ازبین رفت؟

شماها چیکار میکنید؟

عجب گرفتاری شدیم به خدا😢

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ازبین رفته .شوهرمن هرچند روز یبار نون میخره من گرم میکنم میخوریم دیگه یاخدا

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
2731

بعد دوماه امروز نان خریدم دیگه طاقت نداشتم

ولی خب عجیب دلشوره گرفتم😣

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست
اره ازبین رفته .شوهرمن هرچند روز یبار نون میخره من گرم میکنم میخوریم دیگه یاخدا

خدا خودش کمک کنه به همه

شما چقدر و چطور حرارت میدید؟

2738
نمیرید بیرون برای خرید ضروری؟ استارتر برو تو این لینک https://www.ninisite.com/discussion/topic/4 ...

باشه عزیزم ممنون

نه سعی میکنم تا حد امکان بیرون نرم

یا سوپر میاره برام یا اسنپ

خدا خودش کمک کنه به همه شما چقدر و چطور حرارت میدید؟

من رو اجاق گاز گرم میکنم .واسه نون خشک نشه اول دستمو مرطوب میکنم به اب میزنم ب نون بعد رو اجاق تو ماهی تابه.توستر دارم ولی نمیذارم 

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
حرارت ببینه از بین می‌ره نگران نباش من دایم نون مصرف کردم فقط ام گرمش کردم

شما چه مقدار و به چه شکل گرم میکنید؟

من رو اجاق گاز گرم میکنم .واسه نون خشک نشه اول دستمو مرطوب میکنم به اب میزنم ب نون بعد رو اجاق تو ما ...

یعنی چند دقیقه میذاری بمونه؟

2706