2726

چون سرپسرم 40 کیلو چاق شدم خیلی ترسیدم کلی سنگین شده بودم و بزور رو دسشویی جامیشدم استراحت مطلق بودم و مدام میخوردم میخوابیدم الان خیلی میترسم چیکار کنم ایندفعه چاق نشم زیاد الان 6ماهمه 5کیلو چاق شدم همش تو فکرشم 

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد

دوستم شما واقعا فوبیا گرفتیا... عزیزم اوکی هستی الان ک ماشالا... کم وزن گرفتی... ایشالا چاق نمیشی اینقد نگو دیگه... 

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوستم شما واقعا فوبیا گرفتیا... عزیزم اوکی هستی الان ک ماشالا... کم وزن گرفتی... ایشالا چاق نمیشی ای ...

آره واقعا وسواس ذهنی دارم گاهی هنوزم رژیم میگیرم و زیاد نمیخورم داغون شدم 

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد

منم خیلی میترسم سر بچه اول سی کیلو اضافه کردم خیلی بد بود الانم سه ماهمه دائم می رم رو ترازو که اضافه نکرده باشم فعلا اضافه نشده ولی بالاخره میشه😕😕😕

میشه هروقت سپیدی گلوی جگرگوشت رو بوسیدی یادی از شش ماهه ی حضرت رباب کنی❤برای آقای مهربونمون امام زمان یه صلوات بفرست🍃🍃🍃🌾
آره واقعا وسواس ذهنی دارم گاهی هنوزم رژیم میگیرم و زیاد نمیخورم داغون شدم 

منم سرم دخترم 55کیلو بودم حامله شدم تا 9ماه شدم 85کیلوو....وبعد که زایمان کردم وگذشت 63کیلو....سر پسرمم شدم 75تا وبعد دوسال باز شدم 63تا