2733
2734
عنوان

حال دلم خوب نیست,بیاید دردل

175 بازدید | 18 پست

تو تاپیکای قبلیم هست چند وقته شوهرم بهم بی توجهی میکنه,نه ابراز علاقه نه محبت نه حرفی,رابطه جنسی هم نداریم اینو بگم تو بارداریم من مشکل داشتم نمیتونستم رابطه داشته باشم الان دیگه شوهرم نمیتونه ولی بچم الان 5ماهشه,1هفته هست داره قرص میخوره ولی فرقی نکرده,چند بار هم بهش گفتم دو روز خوب شده دوباره شده ادم قبلی,ظهری گفت غذا برا دوستش درست میکنه ببره حالا ما هم خورشت از دیشب داشتیم رفت برنج برا خودشون درست کرد برا من و پسرم درست نکرد ,این دوستش هم نمیدونم کیه چند بار تا حالا غذا براش درست کرده برده,حای دیگه غذا هم میره کنار همون میخوره کنار من نمیمونه بخوره,دیگه خسته شدم بس که طرفش رفتم و اون منو پس زده الان دیگه اتاقم جدا کردم گرچه موقعی هم کنارش میخابیدم هیچ توجهی بهم نمیکرد بودن یا نبودنم فرقی به حالش نداره,کاش میمردم ,دلم برا دو تا بچم میسوزه,ما که زندگیمون خوب بود نمیدونم چشه?

بابا دلتنگتم....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اونی ک غذا واسش میبره روپیداکن ببین مرده یازن

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2728
2738
مطمنم که ی زن تو زندگبشه ی روز پیگر شو ببین واسه کی غذا میبره

ببین اصلا مشکل اون نیست,کلا 3بار تا حالا غذا برده ما قبل از اون مشکل داشتیم,از این کارا هم واسه همه میکنه

بابا دلتنگتم....

امشب کمی دلبری کن براش بعد بشین باهاش خوب و منطقی و بارامش ح بزن.قشنگ الان پاشو برو ی دوش حسابی بگیر شیو  کن قبل اومدنش ی لباس جذب و خوشگل بپوش موهاتو سشوار کن ارایش کن ملایم ی عطر بزن لاک بزن غذای مورد علاقشو بپز

باور کن عشق از زبان ت❤و شنیدن دارد    
امشب کمی دلبری کن براش بعد بشین باهاش خوب و منطقی و بارامش ح بزن.قشنگ الان پاشو برو ی دوش حسابی بگیر ...

ای خواهر دست رو دلم نذار,کم از این کارا نکردم,بدبختی من اینه هر وقت اوندم احساس خوشبختی کنم گند زده شد تو حالم

بابا دلتنگتم....
ای خواهر دست رو دلم نذار,کم از این کارا نکردم,بدبختی من اینه هر وقت اوندم احساس خوشبختی کنم گند زده ...

اخه من روم نمیشه بعضی حرف هارو بهت بگم با سیاست رفتارکن گلم 

باور کن عشق از زبان ت❤و شنیدن دارد    
2706