2726

کجا بهتره خرید کنیم؟؟

گناوه و قشمم شنیدم نمیدونم چطورین 

کیا تجریه دارن؟ چقدر ارزون تره؟ به صرفه اس که بریم اون ورا خرید کنیم؟

خوب جرئتی داری دوسته من همه وسایلشو از اونجا خرید سامسونگ یخچالس ۲ ماه بعد از عروسیش سوخت لباس شوییشم به مفت نمی ارزه تعمیرکار بهش گفته بود این یخچال پوستش ماله سامسونگه موتورش دست دوم از یه مارک دیگس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی آقایی رفته بود بانه واسع جهیزیه دخترش خرید کرده بود هول و هوش ۱۴۰تومن. ب پلیس راه ک میرسن توقیفشون میکنن و همه ی خریداشونو میبرن. باید خیلی مراقب باشی عزیزم

گذشته تموم شده، اگر ازش رد نشی، اون از تو رد میشه، و راه زندگی رو بند میاره😵🥺 از گذشته رد شو، تا راه برای فردا و فرداها باز باشه.🤪😜
2728
ی آقایی رفته بود بانه واسع جهیزیه دخترش خرید کرده بود هول و هوش ۱۴۰تومن. ب پلیس راه ک میرسن توقیفشون ...

خب باید سند ازدواج و شناسنامه میبرده

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
خب باید سند ازدواج و شناسنامه میبرده

خب من نوعی شاید تازه عروس نباشم اما وسیله بخوام!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
من کل وسایلمو از بانه خریدم 

چطور آوردی خریدات رو؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
من بابام ماشین سنگین داشت ماشینشو بردیم 

پلیس راه گیر نداد؟

خب من نوعی شاید تازه عروس نباشم اما وسیله بخوام!

از هر چیزی یه دونه رو ایراد نمیگیرن یعنی فکر می کنم اینطور باشه .  چون من بابام برای من و خواهرم تی وی خریده بود بهش گیر داده بودن گفته بود دوتا دختر دارم خب . 

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
پلیس راه گیر نداد؟

نه گیر میدن فقط کل ماشینو بازرسی کردن که چییز غیرقانونی مثل ماهواره شوکر یا اینطور چیزا نخریده باشی جاسازی کنی

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارم😍💝
2706