2737
2739
اره.با دیوارم و واکر هم میره اما مستقل یه ثانیه نمی ایسته.نارس بوده

اگه چند ثانیه میتونه وایسه سرپا بشین یه ذره از خودت دور بزارش تشویقش کن که تاتی کنه بیاد بغلت من انقد با پسرم اینجوری تمرین کردم الان دوماهه قشنگ راه میره

دخترم تو 18 ماهگی جمله بندی کرد گفت مامان آب اد شد، اولین کلمات رو هم تو 6 ماهگی گفت دد بب آبه، ولی الان پسرم 7 ماه و نیمه است فقط میگه اه 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی چی نمیفهمه؟؟

هرچی بهش بگم متوجه نمیشه خیلی باهاش کار میکنم خیلی کم داره یاد میگیره مثلا بهش بگم بابا برات بستنی بخره بیاره متوجه نمیشه هیچی نمیگه 

میگم دوست داری برات چی بیارم بخوری نمیفهمه حرفمو 

از یه جایی به بعد اگر نری خری  
اره به خدا دو تا بچه دارم هر دو دیر حرف زدن نزدیک سه سال که شدن یهو شروع کردن جمله کامل گفتن

ای خدا خدا حفظشون کنه آن شالله از منم راه بیفته 

بعد کرونا میخوام ببرم کفتار درمانی 

خدا یا مرابه غیر از خودت واگذار نکن
2738
مومن پسرم رود حرف زد اما ابن نه  بهداشت میگه باید بره گفتار درمانی

خب ببرش عزیزم اگه گفتن اونا باز بهتر میدونن اگه مشکلی هم باشه زودتر درمان شه بهتره، خودتو زیاد نگران نکن الان دختره من با پسر خالم هم سن هستن چند روز فاصله داره تولدشون نزدیکه ۵سالشونه دختر من از اول خوب حرف میزد ولی پسر خالم الانم که ۵سالشه باز خیلی نامفهوم حرف میزنه هربچه ای یه جوره

داداشم دوسالشه عین بلبل حرف میزنه😂

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
هرچی بهش بگم متوجه نمیشه خیلی باهاش کار میکنم خیلی کم داره یاد میگیره مثلا بهش بگم بابا برات بستنی ب ...

دکتر بردیش؟؟

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚

من از چی بنالم پسرم بلده حرف بزنه بلده راه بره فقط در مواقع ضروری فقط میگه من بشینم بدین من غذا بخورم تنبلیش میشه حرف بزنه یا راه بره فقط با آهنگ شلوار پلنگی تحریک میشه بلند میشه یه کم میرقصه با ابرو اشاره میزنه که چیزی میخواد یک سال و نیمه هست

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
مامان بابا داداش آب دده کفش ببعی شیر  جیش ‌هاپو مه

پسر من الان سه سال و یک ماهشه عزیزم. همه ی کاراش ب موقع بود.مثلا هنوز وارد یازده ماهگی نشده بود که راه افتاد.. هیچ مشکلی نداشت..ولی دیر زبون باز کردن.. تا دو سال و هشت ماهگیش شاید ده تا کلمه هم نمیگفت،.. ولی کاملا همه چی می فهمید،شعر میخوندم،داستان،کتاب همه چی رو می فهمید، از یازده دوازده ماهگی هر چیزی می گفتم انجام میداد.. میخوام بگم که مثلا کامل می فهمید ولی دیر زبون باز کرد.. شاید باورت نشه سه چار ماه پیش زمین تا آسمون فرق کرد.. الان چند تا شعر می خونه .کامل واضح جمله میگه،  اگه همه چیزو کامل متوجه میشه،مطمئن باش یهو زبون باز میکنه،یه جوری که اصلا شاخ درمیاری از تعجب.. فقط تا میتونی باهاش حرف بزن توو خونه بلند بلند.. آهنگ بذارو خودتم با آهنگ بخون،پیام بازرگانی های تلویزیون که خیلی شادن بعضیا،دست بزن براش بلند بلند کنارش بخون.. حتی اگه حس میکنی در ظاهر توجه نمیکنه،مطمئن باش توو ذهنش ثبت میشه، خیلی موثره.

2706