2726

همه جا الانم بازه 

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجا که همه جاش باز شده 

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2728

از پنجره سرتو بیرون کن میبینی الانم همه جا بازه و یه مشتم دارن می چرخن نهایت یه ماسک زدن دلشون بهش خوشه صدبارم با دستاشون ماسکو میکشن پایین حرف میزنن 

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
کجایین شما؟؟مدارس و رستورانا هم بازه؟؟

تهران، پاسداران 

مدارس خیر ولی ذستوران ها بله

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.
از پنجره سرتو بیرون کن میبینی الانم همه جا بازه و یه مشتم دارن می چرخن نهایت یه ماسک زدن دلشون بهش خ ...

آره واقعا همه چی عادیه   ... کرونا ب هیچ جاشون نیست 

تهران، پاسداران  مدارس خیر ولی ذستوران ها بله

واقعا رستورانا بازه؟یه عده واقعا انگار کمرشون شکسته نمیتونن تو خونه غذا درست کنن تو تی وی نشون میداد میگفتن اومدیم غذا سفارش بدیم

خدایا بابت همه چی شکر   
2706