2726
عنوان

هفته چندم دوستان؟؟

79 بازدید | 14 پست

سلام ۱۳۹۸/۸/۸ دوازده هفنه و چهار روز بودم سونو ان تی. الان هفنه چند هستم؟؟ زایمانمم ۱۶اردیبهشته

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .

من 27 اردیبهشتم الان 35 هفته دو روزمه 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوش بحالتون انشالله بچتون سالم بیاد بغلتون برای منم دعاکنید انومالیم سالم باشه خیلی نگرانم 😢 

عزیزم بخدا توکل کن!!ایشالله کنجدت صحیح و سالمه عزیزم

چرا ۳۷هفته؟ سونو آخر مگ ۳۱_۳۵هفتگی نیس

راستش از زن داداشم پرسیدم گفت با وضعیت کرونا فقط یه سونو ۳۷برو وضعیت چرخش جنین ببینبم چجوریه!!!

هفته ۲۸هم سونو رفتم گلم

راستش از زن داداشم پرسیدم گفت با وضعیت کرونا فقط یه سونو ۳۷برو وضعیت چرخش جنین ببینبم چجوریه!!! هفت ...

متخصص زنان هست زن داداشم

یعنی من الان ۳۷هستم؟؟

والا من خودمم موندم چند هفتم سونو میزنه 35 یا 34 قاطی کردم دیگه 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
2706