2726
عنوان

ویار ترش حتما نشونه ی پسره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 80 پست
نه من اصلا چیز ترش دوست نداشتم بچم پسر 

منم از تذشیجات حتی متنفرم بودم

تا دلت بخواد شیرینی و شکلات میخوردم

بچم پسر بود

بگم با همین علائم بچه دومم دختر شد

لحظه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود...     حیف,چشمانِ تو این حادثه را دوست نداشت...           سیب راچیدم و در دلهره ی دستانم...                         سیب را دید ولی!!!دلهره را دوست نداشت...                تا سه بس بودکه بشمارد و در دام افتد...                   گفت یک....گفت دو....                                   افسوس سه رادوست نداشت...                                 من و تو خط موازی......!؟؟؟                                         نرسیدن.......!؟؟؟هرگز........                                   دلم این قاعده ی هندسه را دوست نداشت.                 درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که...                 از همان کودکی اش مدرسه را دوست نداشت..... .                                                                                               

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من ی جوری آش شور میخوردم ک شوهرم ازم میترسید.جاریم هم نمک رو میریخت کف دستش لیس میزد😅😅

منم خیارشور

زیتون

خیار با نمک فروان

آش رشته

اینجور چیزا دوست دارم.اصلام تهوع نداشتم الان هفته ۱۶ م و هنوز جنسیت رو نمیدونم

منم خیارشور زیتون خیار با نمک فروان آش رشته اینجور چیزا دوست دارم.اصلام تهوع نداشتم الان هفته ۱۶ ...

80 درصد پسره به نظرم

لحظه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود...     حیف,چشمانِ تو این حادثه را دوست نداشت...           سیب راچیدم و در دلهره ی دستانم...                         سیب را دید ولی!!!دلهره را دوست نداشت...                تا سه بس بودکه بشمارد و در دام افتد...                   گفت یک....گفت دو....                                   افسوس سه رادوست نداشت...                                 من و تو خط موازی......!؟؟؟                                         نرسیدن.......!؟؟؟هرگز........                                   دلم این قاعده ی هندسه را دوست نداشت.                 درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که...                 از همان کودکی اش مدرسه را دوست نداشت..... .                                                                                               
منم خیارشور زیتون خیار با نمک فروان آش رشته اینجور چیزا دوست دارم.اصلام تهوع نداشتم الان هفته ۱۶ ...

مبارک باشه.خدا بهت فرزند سالم و صالح عطا کنه.انشاالله.فکر کنم پسر باشه

مادر دو بچه.۳۰ سال و ۱۰ ماه

ویار اصلا ربط نداره بهش توجه نکن من هردوشو دارم کاملا متفاوتن به ویار توجه نکن من عاشق ترشی بودم بچه ام پسر شد شیرین میخوردم بچه ام دختر شد حالا شیرین میخورم فکر کردم دختره باز پسر شد 

از یه جایی به بعد اگر نری خری  

جنسیت بچتو نمیدونی؟

اینارو ول کن یچیزی هست خیلی دقیق تنبلی و زرنگی مادر اونم نه واسه کار و خواب اینا ها نه ،،از طرز راه رفتن مثلا مادر پسر محکم و تند قدم برمیداره سیخ راه میره ،مادر دختر اروم شل و فس فس کنان ،اینو بیشتر از ۱۰۰ زن باردار امتحان کردم جنسیت درست بود 

2706