2703
2553

با اینکه بهشون‌گفتم اگر رعایت نکنن نمیتونن بیان بچه رو‌ببینن باز مراعات نمیکنم.استرس این روزها کم بود این اعصاب خوردی هم دارم😡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
تو که نمیتونی اونا رو مجبور کنی بشینن خونه وقتی شعور ندارن ،ولی مبتونی بگی خونت نیان به خاطر کرونا&n ...

شوهرم با اینکه مامانش اینا رو‌ نمیبینه و به حرفم‌گوش میکنه میگه مامانم اینا چه گناهی کردن اولین‌نوه شون‌رو‌ نبینن نمیتونن داداشمو از خونه بیرون‌کنن.

بعضی ها واقعا نمیفهمن انگار 

من دوماهه خونه مامانم پامو نزاشتم بچه هام توخونه موندن، زنداداشم میره خونه مامانش خواهرش حالا اونجا بره،،، ولی بلند میشه میره خونه خواهرم خونه بابام اینا 

که بابام بیماری قلبی داره مامانمم ریه هاش وضعش خرابه 

من خودم مراعات میکنم بخاطرشون نمیرم ولی بعضیا انگار نه انگار 

فک میکنن معنی قرنطینه اینکه نری مسافرت یا گردش، مهمونی رفتنو جزو قرنطینه نمیدونن

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊
شوهرم با اینکه مامانش اینا رو‌ نمیبینه و به حرفم‌گوش میکنه میگه مامانم اینا چه گناهی کردن اولین‌نوه ...

برو مستقیم خونه مامانت وگرنه اعصاب برات نمیمونه

نوزاد خطرناکه بگیره

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
کلا تا پایان کرونا غیر همراهت کسی نباید دیدن بچه بیاد  هر کس تو اقوام ما زایمان کرده دکتر بهشو ...

آره من ۲ فروردین زایمان کردم فقط مادرم اومده پیشم تمام دیگه هیچکس

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

من جاریم زایمان کرده 28اسفند ولی هیچکدوممون نرفتیم پیشش

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊
2706