2410
2553
عنوان

مامانایی که چن روز بعد میفهمید جنسیت بچمتو چیه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1257 بازدید | 169 پست

@ملوسسس   بیا تو هم 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
از کجا فهمیدی

زاویه جمجش شبیه پسراس

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زاویه جمجش شبیه پسراس

بابا متخصص 😂😍😍

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2456
بابا متخصص 😂😍😍

😂😂😂 اینجا زیاد عکس ان تی دیدم کوچیکا معمولا دخترن اینا ک پهن ترن پسر حالا خیلیم وارد نیستم 😂😂😶😶

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
من برعکسم میگفتم دختر میشه ان تی یهو گف پسر گفتم شاید اشتباه شنیدم دوباره پرسبدم 😂

قرآن باز نکردی؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2714
عزیزم تاریخ زایمانت کی هست میشه دقیق بگی اخه منم مثه شما فقط شما پری ۲۰دی من ۱۵ دی هنوزم هیچ سونو نر ...

برای من زده۲۸مهر ۹۹تاریخ زایمان گلم

منم و این صنمو عاشقی و باقی عمر....  
برای من زده۲۸مهر ۹۹تاریخ زایمان گلم

ممنونم گلم منم زده ۱۷ مهر جالبه مثل همیم تقریبا انشالاه بسلامتی بغلش کنی عزیزم .من جنسیتشو نمیدونم ولی هرچی بود خداروشکر فرقی نداره من بچه اولمه انشالاه جفتمون بسلامتی زایمان کنیم ونی نی هامون سالم وصالح باشن       

قرآن باز نکردی؟ 

نه چطور 

ممنونم گلم منم زده ۱۷ مهر جالبه مثل همیم تقریبا انشالاه بسلامتی بغلش کنی عزیزم .من جنسیتشو نمیدونم و ...

انشالله 😍تقریبا زایمانمون با همه.من بچه دوممه

منم و این صنمو عاشقی و باقی عمر....  
2706