2733
2734
عنوان

شما وقتی حالتون بده چکارمیکنین تا خوب شین

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 26 پست
منم می‌خوام امتحان کنم

اره عزیزم حتما امتحان کن 

امیدوارم واقعا نتیجه بگیری و حال دلت و روحت خوب بشه 

شخصیت من چیزیه که من هستم اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان خیلیییی خرابم ۵ساله منتظربچه بعداون کسی که همه میگفتن احتمال بارداریش صفره به مانگفته حاملست ...

انشالله خدا بهت بچه خوشگل بده می بخشی لایکت کردم امضاتو الان خوندم😘.  راستی خواهرمنم مشکل شماروداشت تاسوعا به کارگرا غذا داد خدا الان بهش دوتا بچه داده شماهم امتحان کن😘

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
2731
ممنون عزیزم .کارگرهای چی؟

کار گرایی هستن که سر گزر وای میستن منتظر کارن.    عزیزم مشهد هستم و همین الان واست می‌خوام. انشالله خدا یک نینی خوشگل بهت بده😘

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
2738

سعی میکنم حتی بزورم شده اهنگ های خارجی و فارسی شااد گوش بدم از اون حال دربیام..چن باری گریه کردم ک حالم خوب شه ولی گریه آدمو کسل تر میکنه بنظرم..

سعی میکنم تواینترنت ی چیزایی سرچ کنم ک حال ادمو عوض میکنه و روحیه میده ب آدم..بعضی اوقاتم شیرینی و کیک جدید درست میکنم و میخورم و ازاون حال درمیام