2733
2734
عنوان

دودلم خونه مادرشوهر...

481 بازدید | 25 پست

برم یا نه ۱۲روزه ندیدمشون نزدیک خونمون هستن ولی یبار گفت برا ی بابا می ترسیم که دیابت داره پسرام میان خونمون درصورتی که مادر شوهرم میگه قرنطینه ام ولی دوروز پیش ته چین پختم بردم دم در دادم پدر شوهرم گرفت گفت مادر شوهرم نیس

خدايا شکرت ان شاالله هرچي خيره همون پيش بياد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دیگه با زبون گفتن قندداره نرو اگه گلایه کردن بگو بخاطر حرف خودتون نیومدم . من الان دوهفته است نرفتم رفتنی خونشون مادرشوهرم ادای وسواسا رو در اورد گف مهمون میاد میره باید وایتکس بزنم همه جا

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
نرو ولش کن فردا مریض میشن میگن فلانی ناقل بود چیزیم نبر.

راست میگی ولی من میگم چرا خودش خونه دختراش میره بره ولی نگه قرنطینه ام

دیگه با زبون گفتن قندداره نرو اگه گلایه کردن بگو بخاطر حرف خودتون نیومدم . من الان دوهفته است نرفتم ...

پس همه ی مادر شوهرا یه چیزی میگن 

2738
ولش کن محلش نده،مادرشوهر منم خیلی دروغگوه

من خیلی ناراحت میشم از دروغ گفتناشون ولی به رو نمیارم همش تظاهر میکنه تو خونه ام زنگ میزنه مثلا سراغ بگیره اولین حرفش میگه من تو خونه ام خوب به من چه من خودمم همش تو خونه ام تازه با یه بچه که همش بهونه میگیره

پس همه ی مادر شوهرا یه چیزی میگن 

اره دوم فروردین رفتم عیددیدنی عقدم . جاریمم از طبقه بالا اومد نشست بعد من رفتم حیاط اومدم دستامو شستم جاری نشست اخه کاری نکرد بعد مادرشوهرم گف بی سلیقه دستتو بشور اه باید تاصبح وایتکس بزنم بعد گف البته اونیکه میشوره هم مناسب نمیشوره منم گفتم معلم بهداشت بازی در نیار سیزده بدرم نرفتم همسرم گف گفتم نمیخام بخاطرم وایتکس کاری کنه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
اره دوم فروردین رفتم عیددیدنی عقدم . جاریمم از طبقه بالا اومد نشست بعد من رفتم حیاط اومدم دستامو شست ...

وای چه دوره ای شده مادر شوهرم باید یکم حرف نزنه برا پسرش

به نظر من نرو فردا خدایی نکرده بگیرن میگن فلانی ناقل بود وگرنه ما جایی نرفتیم که ! مشکل ماهم برعکسه شماست عزیزم من چون بیمارستان رفته بودم گفتم شاید ناقل باشم نمیام جمعه اونقد زنگ زدن دیگه اعصابمو خراب کردن که پاشین بیایین باغ , آخرش رفتیم میگم به این خاطر نمیومدم میگه خب لباساتو شستی حموم هم رفتی ویروس هم اگه بوده مرده   چرا الکی بهانه میاری! گفتم بلشه اره اینجوریه

2706