2726
عنوان

پیتزای خوشمزه

319 بازدید | 35 پست

سلام دوستان من میخام پیتزا درست کنم بخاطر وضعیت کرونانمیخام برم بیرون میشه بگیدخمیرشوچجوری درست کنم

دوستای گلم حاجت دارم میشه برام صلوات بفرستین هرکی صلوات فرستادلایکم کنه منم براش میفرستم

ای تِف انقدر پیتزا پیتزا کردین دلم خواست

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای تِف انقدر پیتزا پیتزا کردین دلم خواست

خب منم ازبس دیدم دلم خاست😢😢😢🤧

دوستای گلم حاجت دارم میشه برام صلوات بفرستین هرکی صلوات فرستادلایکم کنه منم براش میفرستم
2728

تو اپارات پیتزای اینو سرچ کن خمیرش عالیه

(آشپزخونه ی کوچیک من+ پیتزا+ آپارات)  

عبارت داخل پرانتزو تو گوگل سرچ کن

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

ارد سفید 2لیوان

شیر نصف لیوان

روغن یک چهارم لیوان

مایع خمیر

کمی نمک و شکر

ورز بده همه رو بذار یه ساعت بمونه بعد بذار تو فر یا توستر یکم بپزه بعد درش بیار روش بچین

من یه بار از نونوایی خمیر گرفتم،خیلی خوب شد!

نون لواش؟ میشه دستورشوبگی لطفا

تو اپارات پیتزای اینو سرچ کن خمیرش عالیه (آشپزخونه ی کوچیک من+ پیتزا+ آپارات)   عبارت داخل پر ...

باش گلم ممنون

من میخواستم دیشب درست کنم ولی ترسیدم برم سوپری وسایلشو بخرم😢

منم اصلانمیرم بیرون یه سری وسایلاشودارم ولی دلم خلست شدید😢

2706