2726

من قندم ناشتا 99 بود تکرار نوشتن برام بعد ده روز بدم گفتن زیاده بعد من انقد رعایت کردم ده روزو اصلا شکر و قند و اینا دهن نزدم شد 80

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه من ۹۴ همش فکرم درگیرشه

یه بارم ۸۴بود 

ازمایشو تو ازمایشگاه خوب تکرار کن ان شاالله چیزی نیست

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
2728
من قندم ناشتا 99 بود تکرار نوشتن برام بعد ده روز بدم گفتن زیاده بعد من انقد رعایت کردم ده روزو اصلا ...

تو بارداری قندت بالا رفت؟

واسه من ۹۴بود خرما هندونه ته دیگ میخورم ولی بعدش پشیمون میشم اگه نخورم احساس میکنم فشارم میفته

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
تو بارداری قندت بالا رفت؟ واسه من ۹۴بود خرما هندونه ته دیگ میخورم ولی بعدش پشیمون میشم اگه نخورم اح ...

اره هفته ده بارداری ازمایش دادم بالا بود بعد رغایت کردم اوردم پایین الانم خرما میخورم با شیر ولی قند و شکر مصرف ندارم 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
اره هفته ده بارداری ازمایش دادم بالا بود بعد رغایت کردم اوردم پایین الانم خرما میخورم با شیر ولی قند ...

منم قند نمیخورم ...ولی اگه چیزای شیرین طبیعی مثل هندونه و خرما نخورم فشارم میفته و سرگیجه میگیرم

منم قند نمیخورم ...ولی اگه چیزای شیرین طبیعی مثل هندونه و خرما نخورم فشارم میفته و سرگیجه میگیرم

اره تو بارداری فوری ادم سرگیجه میگیره، ببخشید شما چند بارداری هستی چه قرصایی میخوری؟ 

اره تو بارداری فوری ادم سرگیجه میگیره، ببخشید شما چند بارداری هستی چه قرصایی میخوری؟ 

هفته نه...ویتامین دی..اسیدفولیک و تیروئید

هفته نه...ویتامین دی..اسیدفولیک و تیروئید

من هفته 17 ام اسید فولیکو ویتامین دی میخورم حالا باید از فردا ویتامین و اهنو شروع کنم 

من هفته 17 ام اسید فولیکو ویتامین دی میخورم حالا باید از فردا ویتامین و اهنو شروع کنم

هرچی ک نیاز باشه دکتر تجویز میکنه دیگه

هرچی ک نیاز باشه دکتر تجویز میکنه دیگه

اره ولی بخاطر کرونا نرفتم دکتر این ماه باید بیستم برم