2726
منم میدونم ویتامین C و قرص آرژنین برای استرس خیلی خوبه

خب الان یعنی اینا با هم تو یه دارو هستش ، یا جدا جدا باید تهیه کنم 🤔🤔🤔 البته از ی دوست دیگه هم پرسیدما منتظرم جواب بده 

منم میدونم ویتامین C و قرص آرژنین برای استرس خیلی خوبه

یکی از پزشک های مغز و اعصاب ما تو بیمارستان یه دارویی داره تجویز میکنه حدود یک سالی میشه. 

من اسمش یادم نیست ولی میگفت برای استرس خیلی خوبه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وثتی به نعیهمه خانواده درگیر هستیم . چطور امکان داره دوری کنیم .  من پرستار هستم .  و وا ...

واااااااایییییی 😱😱😱 شما که کارت خیلی سخته 🥺🥺🥺 خدا قوت عزیزدلم ، امیدوارم همیشه سلامت باشی 

2728
یکی از پزشک های مغز و اعصاب ما تو بیمارستان یه دارویی داره تجویز میکنه حدود یک سالی میشه.  من ...

واقعا ؟؟؟؟ نمیدونی چی بود؟ تو رو خداااا بپرس ازش 🥺🥺🥺🥺

جواب داده یه محصول دارن که فروشش هم خوبه اسمش نوترارسته ولی چون داروخونه سرش شلوغه نوشته خودت سرچ بز ...

نوترارست؟ فارسی بزنم دیگه؟ باشه گلم ، این الان همون ویتامینایی که گفتی درسته؟ 

عزیزم معمولا ویتامینها ومواد معدنی ترکیبی هم هستن از داروخونه بپرسی راهنماییت میکنه من یکی از دوستام ...

آفرین آفرین👏👏

خیلی کمک میکنه ویتامین الان به این وضع.

منم خودم یه محصولی رو شوهر خواهرم که پزشک هستن بهم معرفی کرد.ولی راستش ترسیدم اینجا بگم.

نکنه کسی ایراد بگیره.

البته مولتی ویتامینه.

هم برای القای آرامش بهم خوب بوده هم کمک کرده بهم کمتر هله هوله بخورم تو این ایام قرنطینه.

چون از استرس ریزه خواری پیدا کرده بودم🤦‍♀️

2706