2726
منظورت اعتیاد به خود بیکاری تنبلیه؟ تنبلی با  کار نداشتن فرق می کنه  یا سرگرم نبودن

یعنی به بیکار بودن عادت میکنه و تمایل به سرکار رفتن رو از دست میده

دوستمون گفتن.منظورم همین بود

تا الان از پشت در سایت تاپیکارو میخوندم،امشب اومدم داخل ببینم چه خبره  فعالیتم کم خواهد بود،چراکه مادرشوهر ندارم و خواهر شوهرم کودک سه ساله ای بیش نیست  (خواهرشوهر=>تجدید فراش پدرشوهر)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یعنی به بیکار بودن عادت میکنه و تمایل به سرکار رفتن رو از دست میده دوستمون گفتن.منظورم همین بود

بیکار باشه سر کار نره نونشو از کجا می خواد بیاره مگه همه دوست دارن سر بار اینو اون بشن ؟

بیکار باشه سر کار نره نونشو از کجا می خواد بیاره مگه همه دوست دارن سر بار اینو اون بشن ؟

نه عزیزم.مثل بعضیا که آویزونن..حالا یا به پدر و مادر یا کس دیگه.البته تعبیر قشنگی نبود.گفتم که منظورو برسونم

تا الان از پشت در سایت تاپیکارو میخوندم،امشب اومدم داخل ببینم چه خبره  فعالیتم کم خواهد بود،چراکه مادرشوهر ندارم و خواهر شوهرم کودک سه ساله ای بیش نیست  (خواهرشوهر=>تجدید فراش پدرشوهر)
2728