2733
2734
عنوان

ویار حاملگی

209 بازدید | 45 پست

بچه ها من اصلا کباب کوبیده دوست نداشتم تو حاملگی م که یهویی الا دلم خاست شوهرم میگه رستوران ها بسته اس چیکار کنم 😤میگه تو خونه درس کنم میگم نمیخام غذای رستورانی میخام پیشنهاد بدین تا این ویارمو برطرف کنم 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

[QUOTE=131440918]اسنپ فود سفارش بده عزیزم بسته هستن ها مطمعنی؟

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
2738

خوب عزیزم منم اون زمان حامله بودم یه چیزایی هوس میکردم که امکانش نبود سعی کن خودتو وقف بدی مثلا تو خونه همونجوری درست کن چون اینجوری شوهرش اعصابش خورد میشه نمیتونه برات بگیره درضمن اگه جایی هم باز باشه به هیچ عنوان نخر چیزی سلامتی خودتو بچت مهم تره

از چند ماهگی ویار و هوس خوردنی کردن شروع میشه؟؟

من ۵ ماهمه تازه شروع شده دیونم کرده هردیقه دلم یه چیزی میخاد 

کوبیده غذای رستوران ریسکه،خودت دخالت نکن بهش بگو درس کنه و مثله غذای رستوران چیدمان کنید بخور خودتم سعی کن بیشتر کارو خودش انجام بده به این خاطر که به خودت تلقین کنی خودت درستش نکردی و فرقی با غذای رستوران نداره

منم ویار پیتزا کردم مغازه بسته بود خودمم بلد نبودم خود ب خود رفع شد🤣🤣

اخی عزیزم کاش میتونستم برات درس کنم بفرستم 

[QUOTE=131440918]اسنپ فود سفارش بده عزیزم بسته هستن ها مطمعنی؟

نه عزیزم بسته نیستن من وسط تعطیلات عید سفارش دادم وقتی رسید اگه فرداری بزار تو فر ۵دقیقه یا اگه ماکروویو داری بزار داخلش بهداشتی میشه

من ۵ ماهمه تازه شروع شده دیونم کرده هردیقه دلم یه چیزی میخاد 

ای جانممممم 😍😍😍

خیلی دلم میخواد منم اون لحظه رو تجربه کنم 😇البته من میگم کاش از ماه اول شروع بشه هوس خوردنی

عاشقِ همسرم هستم و تا نفس دارم عاشقانه دوستش دارم
2706