2737
2739
بپرسید تا جایی که بدونم راهنمایی میکنم

سلام
من ۷ ماه هست در موسسه ایی کار حسابداری میکنم
با من قرارداد کاراموزی بستن و طی قرارداد میزان حقوق و دستمزد من مشخص هست و من سفته ایی بجهت حسن انجام کار به موسسه مذکور دادم و بیمه هم ندارم

متاسفانه اسفند ماه عیدی ندادند، چجوری پیگیر این مشکل باشم؟؟ایا با این شرایط به من عیدی تعلق میگیره؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اقا من با مدرک لیسانس روانشناسی هیچجا نمیتونم کار کنم؟ارشد بگیرم چی؟

بنظر من بخون

از درس خوندن ضرر نمیکنی

تا جایی که اطلاع دارم تو روانشناسی هر چی تحصیلات بالاتر باشه بهتره

سلام من ۷ ماه هست در موسسه ایی کار حسابداری میکنم با من قرارداد کاراموزی بستن و طی قرارداد میزان حقو ...

سلام،چون بیمه ندارید وکارفرما برای شما حق بیمه پرداخت نمیکنه تا اون جایی که من میدونم عیدی به شما تعلق نمیگیره

سلام،چون بیمه ندارید وکارفرما برای شما حق بیمه پرداخت نمیکنه تا اون جایی که من میدونم عیدی به شما تع ...

من اینو از گوگل دراوردم

حسابی گیج شدم

نمیدونم چیکار کنم

فروردین هم میخواد نصفه حقوق بده 

در صورتی که با من قرارداد داره ماهی فلان قدر ،ایا اجازه داره یه ماه کمتر بده؟؟؟

2738
من اینو از گوگل دراوردم حسابی گیج شدم نمیدونم چیکار کنم فروردین هم میخواد نصفه حقوق بده  در ...

حقوق رو باید کامل بده ولی در مورد عیدی چون حق بیمه براتون پرداخت نمیکنه اثباتش وگرفتن عیدی تقریبا ممکن نیست به نظرم به اداره کار شهرتون مراجعه کنید اونجا مشاور حقوقی هست وطبق قانون راهنمایی تون میکنن