2737
2739

میخوایم بریم برا نقشه خونه بنظرتون چه طرحی انتخاب کنم؟و اینکه چه متراژی خوبه؟لطفا از خونه های خوشگلتون عکس بزارید ایده بگیرم مخصوصا اشپزخونه چه طرحی باشه

عزيزم سرچ كن خونه هاي تركيه اي 

خيلي خونه هاشون شيك

بعضي وقتا فكر ميكنم دارم خواب ميبينم منتظرم يه شوك وارد بشه بيدار بشم ببينم اهه اين ك همش خواب بود عسلم مامان هلما و هليا و منتظر يه ني ني ديگ🤦‍♀️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم حتماحتماحتماپذیرایی روکوچیک برداراتاق خوابتوزیاد۳تاباشه بازکمه براماپذیرایی بزرگ اتاق خواب کوچیک چیزیوک بایدتواتاق گذاشت نمیشه تو پذیرایی گذاشت

خدایا!من یاغی نیستم✋
2731
چه قدر میخوایدهزینه کنید ؟ کدوم شهر هستید؟

استان هرمزگانیم هزینشو نمیدونم همینجوری پرسیدیم گفتم خونه ۱۳۰ یا ۱۴۰ متری دویست میلیون میشه البته بدون زمین فقط ساختمون منظورشون بود

گلم متراژ خونمون رو حداکثر میخوایم ۱۵۰ بسازیم بنظرت میشه؟

اره اونا خونه هاشون كنتر از اينه

بعضي وقتا فكر ميكنم دارم خواب ميبينم منتظرم يه شوك وارد بشه بيدار بشم ببينم اهه اين ك همش خواب بود عسلم مامان هلما و هليا و منتظر يه ني ني ديگ🤦‍♀️ 
2738
استان هرمزگانیم هزینشو نمیدونم همینجوری پرسیدیم گفتم خونه ۱۳۰ یا ۱۴۰ متری دویست میلیون میشه البته بد ...

بله هزینه ساخت یک طبقه خونه بدون در نظر گرفتن هزینه زمین بین۱۰۰الی۱۵۰میلیون میشه بستگی به کیفیت ساخت ومواد مصرفی داره

عزیزم حتماحتماحتماپذیرایی روکوچیک برداراتاق خوابتوزیاد۳تاباشه بازکمه براماپذیرایی بزرگ اتاق خواب کوچ ...

دقیقا ، اتاق اضافه خیلی خوبه ، مثلا یه اتاق اضافه برای وسایل اتو ‌و وسایلی که خوب نیست تو اتاق خواب باشه. حتما هم دو تا سرویس دستشویی باشه. ورودی خونه هم خوبه که فضایی باشه که مهمون تو همون ورودی لباساشو در بیاره و یهو وارد پذیرایی نشه. در دستشویی ها وصط پذیرایی باز نشه.اشپزخونه هم بزرگ‌ باشه. 

استان هرمزگانیم هزینشو نمیدونم همینجوری پرسیدیم گفتم خونه ۱۳۰ یا ۱۴۰ متری دویست میلیون میشه البته بد ...

اشپزخانه رو مفید و کاربردی بزن پر از کابینت واسه لوازم برقی هم کابینت بزن مخصوص سینک و جدید بردار از اینایی که روش توری سر خود داره بزن رو گوگل میاد اخوانم زده اتاق خواب هاتم والدین و کودک بزن یه ۱۲ متری بزن دو تا نه متری اتاق خواب خودتونم مستر کن فقط 

2706