2410
2553
عنوان

هنوز چشمم دنبالشه 😔

297 بازدید | 11 پست

من یه سکه تمام یک سال و نیم پیش گم کردم

خونرو زیرو رو کردم همه جارو گشتم

همش میگم کاش دزیده بودن ولی هنوز امید نداشتم

تو خونه گم شد مطمئنم شوهرم بر نداشته چون خودش داد به من گفت اینو پس انداز نگه دار 

خیلی دلم سوخت خیلی 😔😔

فدای سرت 

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

🤕🤕🤕

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  

منم یه کارت هدیه گم کردم چشم منم دنبالش هدیه عقدم بود 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

فدای سرت از قدیم میگن مال بادیه مثل باد میره پس بهش فک نکن

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2714

نگرد عزیزم .

این عید یه تراول 50 رو گذاشتم روی بخاری مثلا گرم شه و ویروسش لز بین بره . افتاد داخل بخاری و سوخت .

همه گفتن بلایی وجود داشته که رفع شده . 

تو هم دنبال اون سکه نگردد. یا کسی برداشته یا گم شده . نگرد دنبالش . بزار به این شرط که با گم شدنش بلا ازتون رفع شده . 

چون اگه خونتون بود تا حالا پیدا کرده بودی . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

من یه انگشتر نقره پروانه گم کردم خیلی دوسش داشتم هنوز دارم میگردم 

چند ساله 🤣

اصلا من مادی نیستم گلی تا الان پول گم کردم و خیلی چیزای دیگه 

دستبند طلامم گم شد مهم نبود برام 

ولی اینا خیلی دوسش داشتم

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔