1735
1707

🔫😐🎈

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈سال به سال از تعداد اونایی که میگن :چرا روزه نمیری؟!  کم میشه و به تعداد اونایی که میگن :چرا روزه میری؟؟؟ افزوده میشه...😒😒😒فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐باهمینحس ششم کردناتون الان توی جهان سومیم یکم تحقیق و مطالعه کنید ببینید اصلا حس ششم چیه 🤔 خجالت نمیکشید؟ واقعا متاسفم😐من دخترم دختررر بادکنکککک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈😐🤔🤔🤔گروه چالش لاغری داریم هرکی میخواد عضو بشه و مانکن بشه داخل تامیکم بنویسه ادرس بدم😍😍فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍😍😍🎈❤                    الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤

میلاد ن مهراب خوبه🙃🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

1718