2733
2734

سلام خانومای عزیز

پسرم دو شبه شبا مقعدش شدید میخاره و گریه میکنه تو این اوضاع دکتر نمیتونم ببرنش تو نت هم زدم علت خارش شبانه کرمک پسرم این اوخر فقط تو حیاط با خاک بازی میکرد  

بعد همسرم صب رفته دکتر گفته خودشو بیارین 

بعدم رفته داروخانه توضیح داده شرایطشو خانوم دکتر بهش شربت کتوتیفن داده برا کرمک و منم زدم نت دیدم این شربت برا اسم و سرفه و گشاد کردن ریه هاست و هیچ ربطی ب کرمک نداره نمیدونم چیکار کنم😔

معرفتت گیر منفعتت!!!!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من هم نتونستم پسرمو ببرم دکتر .دکتر داروخانه قرص مبندازول 100 داد .گفت تا 3 روز ناشتا قرص رو تو آب حل کن بهش بده .بعد از دو هفته دوباره 3روز این روش رو تکرار کن .

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
2738
قرص کامل حل کردی؟ خودتونم مصرف کردین

بله حل کردم .افراد خانواده هم باید استفاده کنن

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
قرص کامل حل کردی؟ خودتونم مصرف کردین

یک راه آسون هست ما هر وقت اینجور میشه انجام‌میدیم.بچه بودیم هم مادرم اینکار و میکرد.همون لحظه خوب میشه

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست

اگه اینی که میگید باشه داخل مدفوعش مشخصه

مامانم میگفت قدیما که چندتا خونواده باهم زندگی میکردن بچه ها معمولا میگرفتن. چون توالت مشترک بوده

ولی تو مدفوعشون مشخص بوده. یا بالا میاوردن کرم توش بوده😖😖

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️

پسر من اتفاقا دست به خاک باغچه زد .به دکتر سنش رو بگو

2706