2726
عنوان

بنویس تااتفاق بیفتد

219 بازدید | 17 پست

چرابنویسم؟

چون تعهد می آورد.

فرق است بین آدمی که فقط خیالبافی می کندبا آدمی که برای خیال پردازی هایش نقش هایی دارد.

نکرده کارکه کارکند،پروردگارنگاه کند.

من از خیال بافی خوشم میاد😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نوشتم نشد🍭🙃

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2728
چطورنوشتید؟

چیزایی که دوست داشتم بهشون برسم مینوشتم میزدم به دیوار اتاق که جلو چشمام باشه وقتی همچی تموم‌شد بهش نرسیدم همش پاره کردم ریختم دور🙃🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

آیندمو تصور کردم دقیقا بهش رسیدم 

نوشتن رو امتحان نکردم ولی شنبدم اونم خوبه

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
اسمشم گذاشتن قانون جذب :( 

من دیکه بهش اعتقاد ندارم🙃🍭

چیزایی که دوست داشتم بهشون برسم مینوشتم میزدم به دیوار اتاق که جلو چشمام باشه وقتی همچی تموم‌شد بهش ...

ایمان قبلی ورهاسازی خیلی مهم

نکرده کارکه کارکند،پروردگارنگاه کند.
ایمان قبلی ورهاسازی خیلی مهم

چی بگم🙃🍭

من دیکه بهش اعتقاد ندارم🙃🍭

من از اول اعتقاد نداشتم .چون الان همه دوستام دکتر شوده بودن . ولی خانه دارن :) 

ولی نمیدونم چرا بعضیا اصرار دارن که قانون جذب هستش و .... 

در حالی که نمیگن به فانون جذب ربط نداره . باید اول پول داشته باشی دوما خانوادت حمایت کنن سوما علاقه داشته باشی چهارما موقعیت خوب داشته باشی اونوقت میتونی به ارزوت برسی و ربطی به قانون جذب نداره 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
من از اول اعتقاد نداشتم .چون الان همه دوستام دکتر شوده بودن . ولی خانه دارن :)  ولی نمیدونم چر ...

دقیقا  ولی اول تلاش مهمه🙃🍭

2706