2726

دوست صمیمی من ۶ ماه تقریبا نامزد بود 

ما باهم ۶ سال بود که دوست بودیم و صمیمی و همه چیمونو بهم میگفتیم یهوگفت خواستگار دارم و قراره نامزد کنیم و گفت خانوادشون مذهبین و ...

منم گفتم حواست باشه تغییرت نده ها به زور چادریت نکنه ها از خودت دور نشو ها

چون ما خیلی باز نیستیم 

خلاصه نامزد کرد و از همون اول رابطه ی ما خراب شد عکس از نامزدیش نفرستاد و فک کنین من عکسای خیلی لختی ازش داشتم ولی گفت نه نامزدم خوشش نمیاد عکس بدم بهت 

بعد چند ماه که رابطمون کمو کمتر میشد عکساشو تو پروفایلش میدیدم بی آرایش و با ساق دست و شلوار راسته و ...

خلاصه ما کامل قطع رابطه کرده بودیم بعد از ۶ ماه یهو اومد پی ویم گفت دارم بهم میزنم و شروع کرد به درد و دل که نامزدم شکاکه و ...

خلاصه از اونموقع رابطه ی ما دوباره شروع شد و اونم افتاد دنبال طلاق 

یه بار وقتی رفتیم بیرون تو کافه ازش پرسیدم رابطتون درچه حد بود؟

میترسیدم جواب نده و ازم ناراحت شه 

گفت نه باهم رابطه نداشتیم

آخه مگه میشه ۶ ماه نامزد باشی رابطه نداشته باشی تو بغل هم عکس میذاشت بعد میگه رابطه نداشتیم 

گفتم خوب تو نامزدی آدم کنار هم میخوابه یه کاری میکنه (عقد بودن)

گفت نه فقط یه بار کنارهم خوابیده بودیم میخواست بغلم کنه نزاشتم 

دیگه پیگیر نشدم 

به نظرتون ادامه این دوستی مفیده؟

با کسی باشید که خودش بخواد مال شما باشه خودش بخواد فقط شما یه نفر تو زندگیش باشید خودش همه اضافه کارای دورشو حذف کنه...اینکه بخوای یه نفرو از چنگ این و اون در بیاری مفت نمی ارزه...😉خودتو پیدا کن گوربابای نیمه ی گمشده😎

من ۱ سال عقد بودم رابطه نداشتیم...پیش هم میخابیدیم بغل و بوس بود ولی رابطه اصلا...چون همسرم اعتقاد داشت رابطه مقعدی خیلی ضرر داره برام

کاربر جدید نیستم...متاهلم و عاشق همسرم ک منو از همه غم های دنیا نجات داد❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نع رفیق نیست 

در حد سلام علیک شاید 

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

چه کار به رابطش داری عزیزم به خودش مربوطه ولی دیچه روش خساب باز نکن

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

شاید واقعا از پسره میترسیده بهت عکس بده😐

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘

نمندبودم قطع ارتباط میکردم چون فقط تو غمهاش من و میخاد

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

اینکه امکان نداره شیش ماه نامزد باشی و کاری نکنی.ولی خب این مسئله هیچ ربطی به تو و دوستی بینتون نداره.شاید دلش نمیخاد کسی بدونه چی بینشون گذشته بنظرم توم بهش احترام بزار اصلنم ازش سوال نکن راجبش.

یِک "تو"،تَمامِ عُمر مَرا بَس اَست..!❤💍👑اگه خدارو میپرستین کمتر لایک کنین دیوونه شدم😒
2706