2733
2734
عنوان

دین به گردن

2101 بازدید | 20 پست

بچه من مامانم فوت شده بعد چند وقت پیش به خواب یکی از همسایه ها میاد که ما اصلا نمیشناسیمش

برای مامانم ختم انعام گرفته بودیم اومد رفت اصلا هم دعوت نداشت تا حالا هم مامانمو ندیده بود 

بعد رفت فرداش اومد گفت خواب مادرتونو دیدم بهم گفت بعد کلی زحمت و سختی تونستم بیام به تو بگم به بچه هام بگو یه دینی گردن من هست اونو بردارن 

حالا میخوام ببینم دین شامل چه چیزایی میشه؟

هرکی امضامو میخونه یه صلوات واسه شادی روح مامانم بفرسته

عزیزم دین شامل پول نماز روزه هست 

دوس داری برات ایه الکرسی بخونم یه فاتحه خوندی بگو تا برات بخونم 😙 خواهش میکنم امضام تا اخر بخون مهربون باش به راحتی دل نشکن اینجا از هر جای کشور هست هرکسی با طرز تفکر و عقایدی تو رو خدا مواظب باشیم چی داریم به طرف مقابلمون میگیم مواظب دل شکستنا باشیم   دیگه اذیت نکنین بازلغو میشم 😄کاربری سومم😙 اگرم دوس داشتی یه صلوات برام بخون خوندی بگو منم برام ۱۰‌تا میخونم .اللهم صل علی محمد وال محمد.مهربونم مرسی که خوندی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تازه ازدواج کردم مامانم میگفت خدا بهت یه پسر بده سفره حضرت ابوالفضل میگیرم بعد مامانم فوت کرد من حامله شدم تو خونه مامانم سفره رو انداختم گفتم شاید دین این بوده،

حالا بازهم فکرم درگیر میگم نکنه این نبوده باشه 

خیلی چیزا میتونه باشه. میتونه مثلا دین مالی باشه، یعنی به کسی بدهکار بوده، میتونه مثلا خدای نکرده دل کسی رو شکسته یا ظلمی به کسی کرده و دینش اومده گردنش و باید براش حلالیت بگیرید. مشخص نیست. میتونید زنگ بزنید دفتر یکی از مراجع بپرسید که چه راهی داره.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
قرض حلالیت شاید کسی ازش راضی نیست نماز قضا روزه حق الناس خمس زکات

مگه نماز روزه دین حساب میشه؟

عزیزم دین شامل پول نماز روزه هست 

وخیلی چیزای دیگه از جمله حق الناس متاسفانه خیلی زیادن نمیتونی بفهمی منظورش کدومه 

دوس داری برات ایه الکرسی بخونم یه فاتحه خوندی بگو تا برات بخونم 😙 خواهش میکنم امضام تا اخر بخون مهربون باش به راحتی دل نشکن اینجا از هر جای کشور هست هرکسی با طرز تفکر و عقایدی تو رو خدا مواظب باشیم چی داریم به طرف مقابلمون میگیم مواظب دل شکستنا باشیم   دیگه اذیت نکنین بازلغو میشم 😄کاربری سومم😙 اگرم دوس داشتی یه صلوات برام بخون خوندی بگو منم برام ۱۰‌تا میخونم .اللهم صل علی محمد وال محمد.مهربونم مرسی که خوندی.
2738
خیلی چیزا میتونه باشه. میتونه مثلا دین مالی باشه، یعنی به کسی بدهکار بوده، میتونه مثلا خدای نکرده دل ...

نه حساب کتاب که نداشت همه رو دادیم آدم خوبی بود کسی ازش بدی ندید‌ یعنی همه خودشون میگفتن این زن فرشته بود 

وخیلی چیزای دیگه از جمله حق الناس متاسفانه خیلی زیادن نمیتونی بفهمی منظورش کدومه 

نه 😔

همش میگم نکنه مامانم تو اذیت باشه 

خیلی چیزا میتونه باشه. میتونه مثلا دین مالی باشه، یعنی به کسی بدهکار بوده، میتونه مثلا خدای نکرده دل ...

شماره داری ؟

2706