2733
2734

سلام خوشکلا. الان خیلیا تون مخصوصا تو این قرنطینه با همسرتون   دوستاتون خانوادتون دعوا کردید و کدوریت دارید 😅

من سوره مزمل بارها انجام دادم. و نتیجشو به طور شگفت انگیزی دیدم. گفتم به شمام بگم شاید مشگلی انشالله ازتون رفع شد. 

من هر روز میخونم به نیت مثلا این که فلانی دوسم داشته باشه و قهره آشتی کنه. 

سر یه ماجرایی یه بار خوندم. ده دقیقه بعدش اومد باهام حرف زد. حالا چشم دیدنمو قبل خوندنم نداشت 😂

ولی خانما برا همسراتون دوستاتون یا خانوادتون نیت کنید. 3 بار مزمل با یه بار یس   به شیرینی یا آب بخونید فوت کنید. اثرشو ببینید. مطمءنم تعجب میکنید. 

فقط اگه طرف مقاومت کرد. دوسه بار دیگم انجام بدید 👏

بهتره صوتشو دان کنید تا درست تر بخونید باهاش بخونید به آب یا شیرینی فوت کنید. یا آب شیرینی جلوی دهنتون بگیرید بخونید. ولی یس به هر مبین رسیدید بهش فوت کنید. 

اگه طرفتون به حرفتون گوش نمیده هم خیلی خوبه این کار  آخرش که تموم شد سوره باز به آب یا شیرینی فوت کنید 

البته یکمی چاشنی خوش اخلاقیه به این کار اصافه کنید 😘

و در آخر ازتون میخوام حتما حتما برا ظهور امام زمان و بخت عالی و سریع برا من دعا کنید. 

دوستون دارم عشقای من 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
2706