2410
2553

سلام. من ۲۸هفته و ۱ روز هستم ۴ روزه تکونای بچم خیلی کم شده ..تکون میخوره ها اما کم و ضعیف.. انگار مثلا هفته ۱۹-۲۰ هستم تکوناش اونجوری شده قبلا وقتی غذا میخوردم یا تو حالت عادی پدرمو درمیاورد پهلوهامو با دستو پاش چنگ میزد الان خیلی کم شده باید دقت کنی تا متوجه تکوناش بشی.. دیروز رفتم سونو همه چی نرمال بود قلبشم گذاشت شنیدم ولی باز نگرانم اخه ۴ روز اینهمه تنبل میشه ؟ توروخدا تجربه دارین بگین دارم دیوونه میشم فکر کرونا یه طرف این فکرم از یه طرف دیگه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

همینکه تکون بخوره کافیه فکر میکنم 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

عزیزم چیز خاصی نیست گاهی وقتا تو این هفته ها بچه ها یکم تنبل تر میشن مهم اینه ک تو دوساعت ده تا تکون یا ضربه داشته باشه

منم خیلی اینطوری میشدم انقدر استرس میگرفتم ک نگو همش نوار قلب و سونو میرفتم ولی میگفت سالمه

عصیانت اگرکردم،ن اینکه ندیدمت!                                       بزرگ دیدمت!!خدا دیدمت...

عزیزم شاید زمان خابش تنظیم شده. دکتر ب من گفت بعد ی مدت بچت می‌خوابه پس اگ دیدی یکم کمتر شده تعب نکن فقط بشمار ببین روزی ده بار حرکت میکنه یا نه

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2714

بعضی روزا همینجوری میشن دوباره خوب میشه من الان از صبح که پاشدم تکون نمیخوره درحالیکه تا دیشب داشت شکممو پاره میکرد بااینکه37 هفته ام و میگن ماه آخر تکونش کم میشه.ولی نگران نیستم چون تو این چندماه چندبار اینجوری شده

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
بعضی روزا همینجوری میشن دوباره خوب میشه من الان از صبح که پاشدم تکون نمیخوره درحالیکه تا دیشب داشت ش ...

من فردا۳۷هفته میشم دخترمنم تادیروز کلیه معده مثانه برام نذاشته بودولی ازصبح اروم شده البته حواسم به حرکاتش هست دیروز مامای بهداشت گفت خیلی حواست به حرکاتش باشه

اره بچه ها تو نیم سالت یه ۱۰تایی تکون خورد اما ضعیف تر بیشتر مثانمو میزنه تا پهلو.. دکتر دیروز گفت س ...

به نحوه قرارگیریش هم بستگی داره یک وقتا که کمرش رو به شکمت باشه لگد هاشو کمتر حس میکنی

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
2706