2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ببین اصلش رو بگم هیچی رو نمیشه پیش بینی کرد اوضاع خوب نیست اصلا هم نمیشه گفت تا کی مدارس و دانشگاه ...

عزیزم مدارس و دانشگاه ها بسته بودنش بزرگترین زیان مالی را داره برای اقتصاد کشور خوبی؟؟

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....

المپیک اواخر مرداد تو ژاپن قرار بود برگزار شه .دو هفتست اعلام کردن که یه سال به تعویق افتاده . بعد اینجا نمیتونن یه تاریخ درست و حسابی برای بازشدن مدارس و دلنشگاه اعلام کنند و بچه ها رو از سردرگمی بیرون بیارن

هرچقد دلت میخواد لایکم کن.   
عزیزم مدارس و دانشگاه ها بسته بودنش بزرگترین زیان مالی را داره برای اقتصاد کشور خوبی؟؟

به اون صورت که تعطیل بودن تولیدی ها هست نه

چه ضرری میکنن اونها متوجه نمیشم

الان بدبخت کارمند ها باید برن سرکار

به اون صورت که تعطیل بودن تولیدی ها هست نه چه ضرری میکنن اونها متوجه نمیشم الان بدبخت کارمند ها با ...

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....

من این رو باور نمیکنم ببخشید

چه ضرری؟

درضمن اگه باز کنند نه کسی حاضر میشه بچه اش رو مدرسه بفرسته نه دانشگاه میرن ملت

نمیتونند اجبار کنن

به قولی هروقت حوزه علمیه شون تشکیل شد میتونن مدارس رو باز کنند

دلتون خوشه ها فکر کردین کجا زندگی میکنین

من این رو باور نمیکنم ببخشید چه ضرری؟ درضمن اگه باز کنند نه کسی حاضر میشه بچه اش رو مدرسه بفرسته ن ...

عزیزم بیشترین بودجه کشور اختصاص داده میشه ب اموزش و پرورش حالا از طرف دولت هیچ شما ببین دانشجو ها و بچها نرن مدرسه و دانشگاه چ زیانی برای همون مردم داره سرویس های مدرسه،اتوبوس ها،تاکسی ها،بوفه ها و رستوران ها،لوازم التحریر و کافی نت ها شما فقط شغل شوهر خودتو حساب میکنی؟؟؟؟ من ایرانم شما کجایی 

2706