2737
2734
عنوان

ارتودنسی

128 بازدید | 27 پست

سلام دوستان، دیروز ارتودنسی کردم دندونام درد میکنه، متاسفانه همش مجبورم چیزای ابکی بخورم حتی نون نرم نمیتونم بخورم میترسم لاغر بشم چون هیکلم الان اوکی هست، یه راهکار بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم عادت میکنی منم ارتودنسی کرده بودم اولش هیچی نمیتونستم بخورم ولی عادی شد برام دردش رفت نگران نب ...

امیدوارم واقعا همینطور باشه،دکتر به من گفت تیر احتمالا براکتارو برداره‌دیگه و صاف بشه 

2728
نه عزیزم دوروز دیگه خوب میشی منم ارتودنسیم خیالت راحت انقد نیس ‌که لاغرت کنه الان دردش واسه لق بودنه ...

امیدوارم واقعا،اصلا به نظرم‌اشتباه کردم چون فقط یه دندونم انحراف کمی داشت میخواستم بتراشم ونیر کنم دکترم گفت حیفه باید ارتو کنیم.

امیدوارم واقعا،اصلا به نظرم‌اشتباه کردم چون فقط یه دندونم انحراف کمی داشت میخواستم بتراشم ونیر کنم د ...

مثله من بودی پس😂😂😂😂من ی دندون کج داشتم کاملا مرتب بود میخواسم کامپوزیت کنم همین حرفو زدن گفتن دندون خودتو درس ‌کن اولش پشیمون شدموگریه کردم میخواسم نامزدکنم بعددیگه کنار اومدم ۱۱ماه دیگه درش میارم

اززندگیم لذت میبرم"قانون جذب♥️
امیدوارم واقعا همینطور باشه،دکتر به من گفت تیر احتمالا براکتارو برداره‌دیگه و صاف بشه 

اره خوب میشی زیاد به دندون دردت فکر نکن. انشالله.منم یکساله برداشتم ارتو رو البته من هم ثابت داشتم هم متحرک

غصه اگر هست، بگو تا باشد... من هنوز میخندم!😇
2738
اره خب بستگی به میزان انحراف و فک داره و همچنین سن افراد،گفت امکانش هست چند ماهه درست بشه حتی شاید ت ...

نمیدونم والا ولی خب من ی دندون کج داشتم ولی گف یکسالو ۸ ماه

اززندگیم لذت میبرم"قانون جذب♥️
2706